Ako zelite da prijavite nekoga da vam spama temu ili vas neko vrijedja!!!

Ako zelite da prijavite nekoga da vam spama temu ili vas neko vrijedja!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je vodic za one koji ne znaju...

Buduci da admini i moderatori jedva stizu pocistiti sve teme, vi mozete pomoci u odrzavanju na sledeci nacin.

Kada procitate neki komentar koji nema veze sa temom, uvrijedljivog je sadrzaja ili nepotreban komentar u oglasima itd. u desnom uglu komentara imate tipku REPORT, i kliknite na nju.

reporthr5.jpg


Nakon toga otvorit ce vam se novi prozorcic i tu upisite razlog vaseg reporta (spam, uvreda, itd) i kliknite na "REPORT POST"

report2jb2.jpg


i dobit ce te zahvalnicu :cool:;)

report3hh7.jpg


Admini i moderatori ce dobiti taj vas report kada budu online i moci ce odmah reagovati na isti.

report4cb9.jpg
 
Početnik
ovo je odlican poziv na pomoc i hvala na ukazanom povjerenju... samo da clanovi ne postanu prerevnosni i da subjektivno gledanje na stvari ne dovede do toga da vam moderatorski sanducici ne budu prepunjeni!
:icon_biggrin:
 
Član
Fino je to sve...sigurno da se svi trebaju ukljuciti u odrzavanje foruma..ipak visimo na njemu:icon_biggrin:...ali ako vas nema dovoljno ili sta vec zasto nebi dali administratorske ovlasti jos nekim ljudima za koje smatrate da to zasluzuju i koji su dugo vec tu (a siguran sam da ih ima) pa da vas ima vise da se brinete oko tih forumskih "zajebancija"...to ja cisto kao predloga radi;)
 
Član
Super da ste napomenuli,ja nikad nisam prijavljivao,nisam imao potrebe,a i nisam bio siguran da ta funkcija fercera :cool:
 
Početnik
da li postoji mogucnost da se jednostavno jednim "report" ukaze na cijelu temu, ili se to podrazumijeva kad se na jedan od postova u temi klikne na report.... npr., u OVOJ temi se pocelo pricati o necem totalno desetom... jednom obrisano, sad opet postovi u potpunom off-u, a kako se cini u blagoslov i podrsku jednog od admina... kako ce se clanovima ukazati na postivanje pravila, ako ih sami admini/modovi krse...
 

IGY

Član
hmmmm, u toj temi sam upravo sam OT pobrisao
a ja inace kad neko da report na neki post u temi pregledam citavu temu i pobrisem sve nepotrebno
 
Početnik
ok, super... znaci, dovoljno je jedan post, npr. prvi koji je off kliknuti, pa se onda sve pogleda... hvala na info igy...
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
ok, super... znaci, dovoljno je jedan post, npr. prvi koji je off kliknuti, pa se onda sve pogleda... hvala na info igy...
nema na cemu, bar ja tako radim, a nadam se i ostali modovi i admini
 
Član
He he ne znam ali ja nisam bio u situaciji da to koristim, lično mislim da mišljenje ne bi trebalo nikoga da pogađa hehe pa kako ono kaže stara narodna sto ljudi sto čudi i dvijestotine mišljenja :icon_smile: ali dobro je znati u svakom slučaju da nije ni američki predsjednik jedini sa crvenim dugmetom :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top