ako može pomoć, HITNO

ako može pomoć, HITNO

imam nekoliko verzija u glavi, sad me interesuje ako neko može da uradi bar jednu da vidim na šta bi to ličilo,
1: umjesto gti lajsni na vratima vratiti obične široke lajsne u crnoj mat boji

2:eek:brve u crno ofarbati, do praga

3: prag u crno ( _vwfan_ je uradio i ova opcija otpada)

4:prag i obrve u crno
5: samo felge u mat crnu
ako neko može da uradi bio bih mu jako zahvalan, žuri mi se jer mi se trenutni izgled ne dopada, nadam se da će neko naći malo vremena DA mi pomogne. unaprijed zahvalan
 
meni ne treba veca,samo ne kontam...jel svaki broj-jedna komabinacija(znaci hoces 5 kombinacija da se uradi) :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
po meni skini skroz ove lajsne,nemoj ni stavljati i probaj naci original pragove
 
Član
evo druze ja pokusao nesto mada sam slab s PS-om, smanjio sam slike da mogu stati ako ti trebaju vece mogu postaviti
ovdje ubacio obicnu lajsnu

[attachment=32579]
ovdje vratio dio lajsne sto ti fali i prag u crno
[attachment=32580]


pokusat cu i ovo ostalo ako mognem mada je to za mene visa matematika :lol: :cool:
 

Prilozi

  • lajsna [800x600].jpg
    lajsna [800x600].jpg
    54 KB · Pregleda: 16
  • prag [800x600].jpg
    prag [800x600].jpg
    53,4 KB · Pregleda: 21

DLS

Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
meni ne treba veca,samo ne kontam...jel svaki broj-jedna komabinacija(znaci hoces 5 kombinacija da se uradi) :icon_rolleyes:

pa nije ni ova mala ..samo kvalitata j*e :lol:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
meni ne treba veca,samo ne kontam...jel svaki broj-jedna komabinacija(znaci hoces 5 kombinacija da se uradi) :icon_rolleyes:

ma jest, 5 kombinacija, i ostalima hvala na pomoći :cool:
samo me još interesuje sa crnim obrvama

_vwfan_ je napisao(la):
evo druze ja pokusao nesto mada sam slab s PS-om, smanjio sam slike da mogu stati ako ti trebaju vece mogu postaviti
ovdje ubacio obicnu lajsnu
ovdje vratio dio lajsne sto ti fali i prag u crno
pokusat cu i ovo ostalo ako mognem mada je to za mene visa matematika :lol: :cool:

hvala ti drug, prag ne bi vraćao u crno, jedino bi vratio obične široke lajsne
 
Član
evo felge, ja mislim da je najbolje vratiti originalni prag i obrve u crno ili ovako s crnim felgama:icon_rolleyes:
[attachment=32587]
 

Prilozi

  • mat [800x600].jpg
    mat [800x600].jpg
    53,1 KB · Pregleda: 15
Top