Ak hercegovina street race

Ak hercegovina street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
nista cudno... malo je reci da su neozbiljni

ti dodi budi sponzor i bit ce najozbiljnija trka godine

hahaha..nije problem u tome. problem je sto ste 5 puta najavljivali ove godine nesto, i kao i uvijek nista od toga.
;) Tek je pola godine proslo najavit ce oni bar jos 3 puta pa mozda i bude nesto.

kad bi se svaki 10-ti koji najave ostvario, bas bi se navozali ;)
 
tarik_91 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
nista cudno... malo je reci da su neozbiljni

ti dodi budi sponzor i bit ce najozbiljnija trka godine

hahaha..nije problem u tome. problem je sto ste 5 puta najavljivali ove godine nesto, i kao i uvijek nista od toga.
;) Tek je pola godine proslo najavit ce oni bar jos 3 puta pa mozda i bude nesto.

kad bi se svaki 10-ti koji najave ostvario, bas bi se navozali ;)

Ak Hercegovina nije najavila nijedan osim ovog a te druge najave bile su od drugih organizatora sa kojim Ak Hercegovina nema dodira!!
 
Član
Samo pitanje za tarika i onda bih molio admina da odma zakljuca ovu temu... Ako bude kakvih promjena znat ce se ...
Tarik ajd ti nama reci kad si vec ovako humoristican i pametan koliko si utrka posjetio a da nisu u tuzli bile...
I mislim da nije red da ovako bubas po Ak Hercegovini, znaci prva trka nasa je bila najvavljena a ne 10 kako ti tvrdis...
Pozz...
 
Član
Mrvica je napisao(la):
Samo pitanje za tarika i onda bih molio admina da odma zakljuca ovu temu... Ako bude kakvih promjena znat ce se ...
Tarik ajd ti nama reci kad si vec ovako humoristican i pametan koliko si utrka posjetio a da nisu u tuzli bile...
I mislim da nije red da ovako bubas po Ak Hercegovini, znaci prva trka nasa je bila najvavljena a ne 10 kako ti tvrdis...
Pozz...

Mrvice ne znam sto se raspravljas sa doticnim ??? Sudeci po Tarikovom profilu, decko ima 20 godina sto ce rec da vozacku (ako je uopste ima) ima tek 2 godine a samim tim i ono slovo "P" zalijepljeno na zadnjoj strani auta... Vi pravite kvalitetne trke jos sa pocetka 2000-ih godina.... Iz tog razloga, mislim da je sva dalja rasprava sa doticnim deckom suvisna...
Zao mi je sto niste uspjeli nista za ovu godinu ali ne sumnjam da cete iduce sezone ipak napraviti nesto ;)
 
Član
hahahha standardna sa foruma, cim nekome ne mozes kulturno odgovoriti, odma se za godine kaci. kao da je to bitno :lol:
 
Član
Mrvica je napisao(la):
Samo pitanje za tarika i onda bih molio admina da odma zakljuca ovu temu... Ako bude kakvih promjena znat ce se ...
Tarik ajd ti nama reci kad si vec ovako humoristican i pametan koliko si utrka posjetio a da nisu u tuzli bile...
I mislim da nije red da ovako bubas po Ak Hercegovini, znaci prva trka nasa je bila najvavljena a ne 10 kako ti tvrdis...
Pozz...

ove godine gradiska i osijek...nista vise kvalitetno nije ni bilo
 
Početnik
utrka je bila u Velikoj Gorici, sada ce biti na Grobniku i ponovo u Velikoj Gorici. ne znam zasto vidite samo Osijek i skoro nista vise
 
Administrator
tema ide pod kljuc do daljnjeg... ako autor teme bude htio ponovo da se ova tema otkljuca nek posalje poruku nekom moderatoru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top