Ajmo brzo mi treba odgovor.

Ajmo brzo mi treba odgovor.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
arminnn je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
od 0 do 125 cca bez obzira na kw treba ti A1
od 125 cca pa do + treba ti A
oko 500 km A1

bas tako

ja sam imo 50ccm i naplaco se kazni (mislim nisam jos) zbog te pod kategorije A1

hehe znam i ja sam zato i kazem , bilo 1 cca il 125 treba A1 sto prije nije bilo zakon se promijenio i jedino sto je ostalo isto je to da trenutno registracija do 50 cca netreba se produzavat svake godine nego platis jednom i rahat ali nece ni to ostat i to ce mijenjat . . . .
A da bi polozio za A kategoriju preko 125 trebas prvo da polozis A1 pa tek A lopovi samo da im je para :icon_mad:
 
Član
0g1 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
od 0 do 125 cca bez obzira na kw treba ti A1
od 125 cca pa do + treba ti A
oko 500 km A1

bas tako

ja sam imo 50ccm i naplaco se kazni (mislim nisam jos) zbog te pod kategorije A1

hehe znam i ja sam zato i kazem , bilo 1 cca il 125 treba A1 sto prije nije bilo zakon se promijenio i jedino sto je ostalo isto je to da trenutno registracija do 50 cca netreba se produzavat svake godine nego platis jednom i rahat ali nece ni to ostat i to ce mijenjat . . . .
A da bi polozio za A kategoriju preko 125 trebas prvo da polozis A1 pa tek A lopovi samo da im je para :icon_mad:


ma drski kriminal :lol:
a za reg. moras samo policu produzit polucu osiguranja al to nije skupo oko 15 KM
 
Član
eeh ovako posto skutere vozam 7-8 godina da ti ja odgovorim na ovo pitanje.. sve do prije 2 godine za skutere od 49cc ti je trebala samo potvrda da imas polozene testove ali sad i za 49cc ti treba polozeno A1 aaaa za sve preko ti treba A kategrija i polaganje te izadje oko 200KM..
 
Sama obuka je 200 KM + 100 KM izlazak, toliko kosta obuka i izlazak za A kategoriju, a sada ako moras ponovo testove polagati imas jos onda ponovo placati ljekarsko, teoretsku nastavu i izlazak na testove!!!
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
a sta je onda ovo b1 sto imam na vozackoj???

vjerovatno za biciklo i elektro skutere ccc ....


ej danas mi jedan prijatelj rece da ako skuter ima 125 kubika al manje od 11kW da se moze vozit i sa b1? .... imal ko vise infa? ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top