Aj nid help :D

Aj nid help :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako...kontam da investiram nekih 100-120 km pa da uzmem neki polovan izduvni sistem,koliko sam ja shvatio, da ima polovnih po tim cijenama...zanima me da li ce to promjeniti zvuk na gore ili na bolje na mom
G2 dizelu 1.6 ???unaprijed hvala

P.S. nemojte mi se smijati ne razumijem se bas u izduvne sisteme i nadam se da se nisam toliko prosuo u vezi cijene :D

pozz svim tunerima :D
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
eh ovako...kontam da investiram nekih 100-120 km pa da uzmem neki polovan izduvni sistem,koliko sam ja shvatio, da ima polovnih po tim cijenama...zanima me da li ce to promjeniti zvuk na gore ili na bolje na mom
G2 dizelu 1.6 ???unaprijed hvala

P.S. nemojte mi se smijati ne razumijem se bas u izduvne sisteme i nadam se da se nisam toliko prosuo u vezi cijene :D

pozz svim tunerima :D


Druze,ti mozes naci za te pare izduv na nekom auto otpadu ali moje misljenje je da nista neces napraviti s tim.
Golf 2 obicni dizel bez turbine+npr. remus izduv=jako losa konbinacija.
Pozdrav
 
Član
drug nemoj ba nista radit dizel je to ... ako hoces zvuk, benzin, gljiva i neki jap style lonac po meni extra kombinacija ... takvo nesto ne ide na dizela jbga ...
 
Član
zvuk kao zvuk mozes dobiti ....ja sam na svom kecu ostavio srednji lonac,promjenio sam zadnjinabavio neki ŽNJ marke flush ili plush nesto tako, protocni i extra zvuk na malim obrtajima i lagana voznaj p gradu normala zvuk kad se stisne u 3coj na 70+ onda je sex:icon_smile: , al opet zavisi do lonca...jedna prijatelj ima jap style na dvojki dizelu al opet nije mu zvuk ko kod mene...
 

IGY

Član
prebacena je tema gdje treba da bude
eh sad jos samo naziv teme fino postavi
npr sportski izduv na dizela
ili nesto slicno da se zna sta je, sta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top