Adisa nije kriva

Adisa nije kriva

Imali smo priliku da biramo vlast, opet smo iste izabrali..Znaci dobro nam je..A ovo uvijek prolazi.."ja sam lud i nisam bio svjestan kad sam ubijao"...To je tako i nikako drugacije..
 
imao sam priliku da pogledam snimak i nisam mogao da vjerujem, covjek nastrada na pravdi boga.ovo je bilo bukvalno ubistvo.a ti koji ce je oslobodit mogu li da garantuju da vise nece sjesti za volan...naravno da ne.
ali nije ovo ni prvi ni posljednji slucaj u trebinju je momak sa motorom bukvalno raznio u komade babu od 70 godina i nista seta slobodno gradom i ponovo "divlja".
 
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


U ovoj drzvi sve naopako. Nikad nece bit ovdje reformi.

Kakva je to drzava gdje je zabranjeno voziti pod dejstvom alkohola i imaju kazne a da ona moze vozit sto ima mentalne poremecaje i neke napade, nebih uopste trebala imat vozacku, kakvi su to doktori koji smatraju njen ljekarski validnim da bude vozac :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

samo ovo kad sam procitao "nakon čega je brzinom većom od 100 km/h udarila biciklistu" pa koga oni lazu kad je bilo oko 160 km na sat gdje su ti dokazi ko ih ponistava
 
Legend
nije ni vlast kriva, krivi su ljudi vjerujte mi

prvo, da se ovo i nekim cudom desi u nekoj demoktarskoj eu drzavi, to bi pola drzave se diglo na noge da se opet ubica zatvori, protesti, a ovako, mogu donijet bilo kakvu presudu, bilo kakav akt, povecati sebi plate 100x, smanjiti penzije (doduse ljudi su oko para najosjetljiviji, pa se tada i digne neka frka) ali za ovo ostalo, ljudi se vode parolom suti i trpi i zato nas i hebu u zdrav mozak..
 
Top