ABT Volkswagen Golf GTI

ABT Volkswagen Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
abt%20vw%20Golf%20GTI%20111.jpg

Nemački ABT Sportsline (specijalista za obradu modela VW-a, Audija, Seata i Škode) je još na prošlogodišnjem Salonu tjunera u Esenu imao premijeru svog novog tjuning programa za šestu generaciju Volkswagenovog Golfa, kada je najavio i svoje viđenje novog Golfa GTI.
abt%20vw%20Golf%20GTI%201.jpg

To se sada upravo i desilo, što znači da je Golf GTI u ABT dresu dobio novi prednji branik sa spojlerom, ABT masku, pragove, drugačiji zadnji branik sa difuzorom i integrisane četiri izduvne cevi, kao i zadnji krovni spojler i set novih aluminijumskih točkova. Carbon gray metalik boja sa kontrastom u crvenim detaljima predstavlja samo još tačku na i (i u kabini se izdvajaju crveni detalji na volanu, vratima, prednjem panelu, patosnicama...).
abt%20vw%20Golf%20GTI%2011.jpg

Paket podrazumeva i modifikovano ogibljenje (niže za 30 mm), jači kočioni sistem i pojačani motor. Tako sada njegov 2.0 TSI benzinac razvija 191kW/260KS (umesto standardnih 154kW/210KS), a u verziji sa novim turbo punjačem i svih 300 konja (221kW), što je dovoljno za ubrzanje do stotke u trajanju od 6 sekundi.

ABT za sada inače nije objavio cenu za svoj Golf GTI.
 

MTR

Član
ubio se za pijace i teferica ,:icon_cry: , svaka im cast na trkama su ok , al ga znaju usrat pravo , de polako sta ga prepucavas , sakrij malo ,
 
Super Moderator
joj vidi auspuha nazad i ovih felgi .... cccc
boga mi ja bi prije da mi izgleda iz vana origialno al unutra ovih nekih sitnica samo da ima
masina naravno ova sa 300KS al ne bi ovog da ovako izgleda ....
 
za ovo se nema sta recii..nego extra sve a motor posebno...Pa kao sto su prije bile plastike na autu bile in...Sad se izgleda ponovo mjena stil..Samo sto se nije jos naviklo na to..Al sve s vremenom dolazi;)
 
Član
Uradjen je pre pre premocno!!!
Samo bi drugacije postavio izduvne sisteme, ovaj polozaj i nije bas najidealniji.
 
Član
ABT je djeriz.... plastik fantastik sve... al opet..... ne bih se ljutio da mi ga daju.... sa plastikama ili bez... ne mora nikako imati branike sto se mene tice..... samo je posalji... tati buletu.... :D
 
Član
Dobre felge al prednji branik nikako se neuklapa,a i zadnji nije nesto posebno......unutrasnjost je super.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top