ABT AS5 Audi A5 Cabrio

ABT AS5 Audi A5 Cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ABT-AS5-Audi-A5-Cabrio-1.jpg

Nedugo nakon promocije novog Audija A5 Cabrio, ovaj model je prošao tretman u nemačkoj tjuning kući ABT Sportsline, koja je, sem pojačanih motora, za njega pripremila i paket za unapređenje izgleda.

U najkraćem, ABT AS5 Cabrio je, što se tiče estetskih promena, bogatiji za novi ABT gril, agresivniji prednji branik, nove pragove, bočne "škrge" i difuzor pozadi, a tu su i sportski izduvni sistem sa četiri izduvne cevi i novi aluminijumski točkovi od 19 ili 20 inča sa kompletom odgovarajućih sportskih guma. Na listi promena se nalaze i modifikovano ogibljenje, jači kočioni sistem i doterana unutrašnjost (ABT volan, Nappa koža, alumimijumske pedale, detalji od karbona).
ABT-AS5-Audi-A5-Cabrio-2.jpg

Što se promena ispod haube tiče, stvari stoje ovako: AS5 Cabrio sa 2.0 TFSI motorom sada razvija 275KS, AS5 Cabrio sa 2.7 TDI agregatom raspolaže sa 230KS, dok AS5 3.0 TDI Cabrio sada ima 282KS (ovaj potonji sa ABT POWER S paketom razvija 310KS i 610 Nm).
 

IGY

Član
ima u Sarajevu jedan bijeli
ak nije cak i isti
al mu je crvena koza unutra do jaja :lol::lol::lol:
 
Član
Može to puno bolje vjeruj mi erve34axim ... ABT preferiram za Audijev tuninig motora no ne i izgleda... MTM, Sportec daleko bolje odrađuju vizualne stvari...
 
BaXRS4 je napisao(la):
Može to puno bolje vjeruj mi erve34axim ... ABT preferiram za Audijev tuninig motora no ne i izgleda... MTM, Sportec daleko bolje odrađuju vizualne stvari...

Ovaj sivi i jest MTM :) Nisam mislio na tunere, mislio sam na model uopsteno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top