Abarth coupe

Abarth coupe

Član
Nakon podužeg šuškanja stižu konkretne novosti - Abarth razvija samostalan model!

KTM X-BoxAko je za vjerovati glasinama Abarth bi uskoro mogao predstaviti model koji bi konkurirao Lotus Elise-u, a koji bi bio baziran na - KTM-ovom X-Bow-u! To ime vam ne govori puno? Pogledajte sliku u prilogu...

Talijanski mađioničari bi umjesto Audijevog agregata u novi model stavljali svoj 1.8-litreni turbobenzinac koji bi trebao biti dovoljan za oko 200KS. Uz malo igranja sa karoserijom ovakav model bi mogao postaviti nove standarde što se tiče držanja ceste i užitka u vožnji, a koji bi bio primjenjiv i u lošijim vremenskim uvjetima za što originalni X-Bow jednostavno nije namjenjen.

Abarth Coupe - renderAko vam do sada nije osmjeh na licu spomenimo da bi gorenavedenih 200KS nakon svih preinaka za svakodnevnu upotrebu trebalo tjerati oko 1000Kg, a sve to preko stražnje osovine.

Zasada nemamo više informacija, no nadamo se da će za nekih 2 godine biti moguće provozati samostalni Abarthov model sa središnje smještenim motorom po prihvatljivoj cijeni. Tako barem tvrde visokopozicionirani izvori...



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Na ovom auticu su mi samo felge ljepe prednji kraj mi se nimalo ne svidja. bolji je bio model prije ovog sto su bili pondili da ce biti coupe.
 
Član
da vidio sam i onog prije, al ovaj je dosta slicniji fiatu 500 na temelju kojeg ce se i razvijati ovaj radi usteda :)...a meni je bolji ovaj...
 
Član
Ne dopada mi se, mislim nisam ljubitelj ove vrste automobila.
Al´ sigurno ce on pronaci svoje musterije.
 
Član
ma prodavat ce se ovo fino :)

Mada je moglo i bolje isto mi igracka izgleda hehe

nego posto su felge ? :D
 
Meni se svidja, pravo lijepo izgleda! Inace za roadsterima bolujem vec godinu dana, mada finansiski se tesko uklopiti u nesto, al' rek'o sam bice kad-tad :D!
 
Top