Abarth 500 DA 0 A 100

Abarth 500 DA 0 A 100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
fiat-500-da-100-570.jpg


Mala talijanska gradska jurilica u specijalnoj izvedbi nudi agresivniji izgled, snažnije kočnice te poboljšane performanse

Ova inačica Abartha 500 limitirane serije bazirana je na sportskom modelu Abarth, a nastala je povodom obilježavanja stogodišnjice od rođenja Karla Abartha. Čovjeka koji je 1949. osnovao tvrtku koja je u početku stvarala trkaće automobile, a kasnije se specijalizirala za tuniranje i prerade Fiatovih modela. Abarth 500 opremljen je modificiranim 1.4 litrenim motorom s turbo punjačem koji razvija snagu od 160 KS uz okretni moment od 230 Nm. ‘DA 0 A 100’ model također ima drugačiji omjer stupnjeva prijenosa, uz pomoć kojeg do stotke ubrza za 7.3 sekunde i postiže maksimalnu brzinu od 211 km/h. Abarthovi inženjeri poboljšali su zaustavnu moć ovog modela ugradnjom perforiranih samoventilirajućih diskova i visokokvalitetnih disk pločica. Od ostalih modifikacija tu su BMC filter zraka, kraće opruge amortizera te 17 inčni naplaci s Pirelli P Zero Nero gumama dimenzija 205/40 ZR17.

Fiat-500-DA-100-3.jpg
 
Član
4g63t je napisao(la):
Gradska jurilica:cool:
sta gradska,ovo jede auto vece klase po autoputu,160KS iz 1,4 i max 211kmh :icon_eek::icon_eek:
najvise mi se svidjela dimenzija felgi,17-ke na cofija,ajd da vidimo ko to moze prestici:lol:
 
Član
Stvarno lijep, i serijski Abarth je pojava.

Jedino mi se ne svidja sto se ESP ne moze iskljuciti na njemu, a to uvode mnogi proizvodjaci u zadnje vrijeme :icon_cry:
 
Član
uh uh...nije ovo za moje oci...strefice me infarkt...prejak je, nema sta...trehat s njim dosta veca auta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top