A4 i kamp prikolica

A4 i kamp prikolica

Član
Zasto nebi moglo, moj djed je u svoje vrijeme s fićom vukao kamp prikolicu od Živinica do Orebića.
S tim da ces mucit motor i turbinu al sta te briga nije ti rod rodjeni :D
 
Poslednja izmena:
Član
Pozdrav,
U nabavci sam kamp prikolice pa me zanima da li će moj a4 1.9tdi 66kw moći vući kampericu par puta godišnje do jadrana više manje po auto putu,a radi se o adria optima 500tq, hvala
http://www.njuskalo.hr/kamp-prikolice/kamp-prikolica-adria-optima-500-tq-oglas-14838447

Pogledaj kolika je težina prikolice i koliko je dozvoljeno opterećenje tvog auta... Ako to odgovara možeš da je voziš, ali je velika zajebancija sve u svemu...
 
Član
Moce ali koliko ce ti djelovi istrpi i hoce li uopste istrpit to pitanje je . Motor ti je slab ,pretpostavljam da ce vas i u autu bit 3-4 ako ne i 5 i to je vec lagano opterecenje a plus bar 500kg ta prikolica . Zamajac odma halali
 
Super Moderator
Ma halali govno, nije auto od papira napravljeno, kupuj i gas. Jeblo vas cuvanje joj nemoj da mi neko sjedi optereti, nemoj u gepek puno tovarit odose amortizeri, trpi mi lamela bla bla. Ja cu kamion zaslepat ako treba a ne kamp kucicu
 
Član
Ma halali govno, nije auto od papira napravljeno, kupuj i gas. Jeblo vas cuvanje joj nemoj da mi neko sjedi optereti, nemoj u gepek puno tovarit odose amortizeri, trpi mi lamela bla bla. Ja cu kamion zaslepat ako treba a ne kamp kucicu

Tako i meni isto govore za pezoa, nemoj ga tovarit, ode torzija, nemoj unutra nista ode koza, a sad kako kucu radim vozim svasta s bau centra. Jebo te auto, ja sam njega kupio, nije ono mene. I ja bi zakacio dvije kamp kucice, samo ako za to ima potrebe
 
Član
Tako i meni isto govore za pezoa, nemoj ga tovarit, ode torzija, nemoj unutra nista ode koza, a sad kako kucu radim vozim svasta s bau centra. Jebo te auto, ja sam njega kupio, nije ono mene. I ja bi zakacio dvije kamp kucice, samo ako za to ima potrebe
Torzija ode kad se ne održava i onda pljuvanje po Francuzu kako ne valja, a kreten ne promjeni jebene ležajeve ni 3 planirana puta po preporuci. Tako je, Armine, ja ga kupio, nije on mene. Što više čuvaš auto, više belaja, kad 'oćeš da mu jebeš majku i skršiš, govnetu ne možeš ništa. Kupuj prikolicu, kači, vuci, pa šta bude biće.
 
Član
Torzija ode kad se ne održava i onda pljuvanje po Francuzu kako ne valja, a kreten ne promjeni jebene ležajeve ni 3 planirana puta po preporuci. Tako je, Armine, ja ga kupio, nije on mene. Što više čuvaš auto, više belaja, kad 'oćeš da mu jebeš majku i skršiš, govnetu ne možeš ništa. Kupuj prikolicu, kači, vuci, pa šta bude biće.

Sto se vis pazi veca se sranja desavaju, ali ako se vodis parolom nije ono mene kupilo ja sam njega lakse ti bude,hehe.
Ne fkt tako je, ko je kupio jedno kupit ce i drugo, danas su samo budale robovi auta
 
Član
Moce ali koliko ce ti djelovi istrpi i hoce li uopste istrpit to pitanje je . Motor ti je slab ,pretpostavljam da ce vas i u autu bit 3-4 ako ne i 5 i to je vec lagano opterecenje a plus bar 500kg ta prikolica . Zamajac odma halali
Kakav zamajac? sta moze da bude fixnom zamajcu? Sto nece moci vuci nece ici kao raketa ali ce bez problema da je vuce. te price ovo ono zamor i to je smjesno jer nisu to konji galoperi ali nisu ni pocrkali da ne moze sve to da vuce. Jedino sto neces moci u brdu da pretices nikog a ostalo ce da ide laganica
 
Član
Mozes je drug vuci bez problema jer drug sa audijem karavanom 1.9tdi vuce puno vecu bez problema.
 
Član
Ma za taj motor to je zajebancija...pa ljudi su vukli sa benzin motorima 1.2, 1.3 i 1.4 bez problema...
 
Član
Ma kaci i vozi, tezina kampa koliko vidim oko 960kg(tako pise negdje). Jos ako vozis autoputom nije to nista opasno, nemoj samo zaboraviti dodatni retrovizor na vozacevoj strani koliko se ne varam da je obavezan.
 
Top