A sve se "nema"

A sve se "nema"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da, i ja sam ljetos vidio sl najnovijeg u Makarskoj, ono jos se vrtio po casopisima i nije ni dosao na domace trziste a neki hadžo voza... :)

Taj mercedes je od Josipa Stojanovića Jolly-a (Ajj jest tesko pronaci na internetu koji Hrvat ima SLR-a :) )

Taj 39-godišnjak odnedavno je poznat i kao vlasnik najskupljeg automobila u Hrvatskoj – McLarenova Mercedesa SLR, skupocjenog automobila koji će se u seriji od 3500 komada proizvoditi samo sljedećih šest godina. Stojanović je 285. vlasnik McLarenova Mercedesa SLR, koji se proizvodi u tvornici McLarenovih bolida Formule 1 pokraj Londona.

NACIONAL: Koje su karakteristike vašeg Mercedesa SLR?

–Automobil je napravljen prema mojim mjerama visine, širine kukova, širine ramena. Visok sam 196 cm, ali je sjedište i unutrašnji razmještaj napravljen prema meni. Najviše vozila prodano je u Americi. Prvi primjerak Mercedesa SLR prodan je za 1,8 milijuna dolara na javnoj dražbi u New Yorku. Moj primjerak je 285. na svijetu. Proizvodi se dva na dan. U sedam godina bit će proizvedeno 3500 automobila. Između crne i srebrne, izabrao sam srebrnu. Crvenu kožu sam izabrao za interijer. Cijelo vozilo je od karbona. Šasija je od karbonskih vlakana. Automobil ima zaštitu pri sudaru, motor je maksimalno zaštićen s dva nosača koja amortiziraju udarac. Motor ima 626 KS, izrađuje ga AMG, šasiju McLaren. Ubrzava za 3,8 sekundi do 100 km. Vozilo je stajalo 600.000 eura, s porezima i trošarinom. Sama cijena vozila je 392.000 eura. Automobil je registriran u Hrvatskoj, ima šibenske registracijske pločice, platio sam sve poreze, za razliku od nekih koji voze s inozemnim tablicama. Mnogi kupuju jahte od pet ili sedam milijuna eura, pa se o tome gotovo i ne piše. Meni je to bio gušt. Sad bih ga mogao prodati, a neću.
 
ja sam ljetos bio u srebreniku i vidio SLR, nisam ni stigao ni da vidim tablice ,jesu li nase ili strane, uglavnom pred nekom benzinskom je bio parkiran...
 
e jebi ga u mom gradu (breza) ima covjek drzi radnju ima hamera h2

porsea boxtera i jos plus aki motora da bog sacuva a svi kazu sve se nema

:icon_eek:a taj slr nema ga ruznijeg ba ljepsi moj kec lol:lol::lol::lol:
 
Legend
auuuuu,samo sam ga vidio na zagreb auto show-u ------i stvarno je premocno auto....a da je po nasim cestama nikad...
 
Član
olensoner je napisao(la):
ja sam ljetos bio u srebreniku i vidio SLR, nisam ni stigao ni da vidim tablice ,jesu li nase ili strane, uglavnom pred nekom benzinskom je bio parkiran...

i od vlasnika benzinske je,tu je vec 2 godine makar
slovenacke tablice su
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top