A.R.T. Mercedes G55 AMG Streetline

A.R.T. Mercedes G55 AMG Streetline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
art-g-streetline-3.jpg


Tjuning kuća A.R.T. je na ovogodišnjem Salonu automobila u Dubaiju prikazala još jednu kreaciju na bazi Mercedesa G55 AMG. Pošto su pre nekoliko meseci za kupca u Dubaiju već pripremili jedinstveni model AS55K YAAS EDITION, sada je takođe na bazi G 55 AMG nastao i A.R.T. G Streetline.

Sem što je snagu V8 motora povećao na 601KS i 800 Nm obrtnog momenta (najveća brzina iznosi 260 km/h), A.R.T. je i za ovu G klasu predvideo i promenjen izgled spoljašnjosti (nova prednja svetla i gril, drugačiji prednji branik sa dodatnim svetlima, set novih pragova, zadnji krovni spojler) i luksuzne unutrašnjosti (koža, karbon fiber, multifunkcionalni volan...), jače kočnice, šest hromiranih izduvnih cevi i komplet novih točkova u boji automobila (od 22 inča i sa gumama Pirelli Scorpio Assimetrico 305/35 R22).

art-g-streetline-5.jpg


art-g-streetline-4.jpg
 
Legend
kad sam vidio prvu sliku pomislio sam extra merc, ali kad vidjeh prednji kraj, nigdje veze
 
Član
:lol: sreca njegova pa ima para...moze jos uvijek doci pameti,pa da ovo poskida...
ali kada boljem pogledam... mogu ja vama reci... :icon_rolleyes: ovo i nije tako lose...ali za DGS!
ima dosta sijalica... :lol: ne treba im reflektor :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top