9ff porsche panamera turbo...

9ff porsche panamera turbo...

Član
e ovako...
ljudi,ja sam pljuvao po ovoj panameri ,dok se u gradu nije pojavila tuning panamera... od tada... :smajli36: ...ljubav je pobjedila...
ovo ovde je 9ff panamera
felge su 9.5 x 22 " sa 265/30 sprijeda i 11,5 x 22 " sa 305/25 gumama straga.
9ff radi vise tuninga motora,a najjaca je 650ks i 850Nm


 
ma neznam ljuboje meni je ona vala i dalje nekakva tubava sa svih strana...svaka cast motoru i performansama...al recimo aston martin rapid je za klasu bolji dizajnom (nisam siguran jel uso u proizvodnju al poenta je da se moglo malo bolje ovo zavrsit oko dizajna panamere), a isto takoe vo recimo ovaj lamborghinijev 4-rosjed je isto puno bolji...kad je reno izbacio vel satisa svi su se slozili kako ne moze bit drugaciji neki dizajn na limuzini, iako je udobnost bila na nivou mercedesa ako ne i iznad....neznam ovo je meni ruku na srce nakaradno...vidio sam ih par komada po becu jesu mocne nema sta, impresivne nekako...mene je npr. fascinirala velicina diskova i kocionih kljesta...pa to je ogromno....ali dizajn....hmmmm
 
Član
I meni je bila bljak dok sam je viđo samo na slikama,al kad sam neko veče u Ljubljani vidio uživo jednu crnu Turbo sa TechArtovim felama od pitaj ku.ca kolko cola ,definitivno sam promjenio mišljenje,moć je nema šta. Samo Cayenna ne mogu nikako probavit
 
Panamera nije lijep automobil kao Aston Rapide ili Maserati Qporte, ali ipak uživo je pojava, vidio sam ih nekoliko ovog ljeta, a Turbo Panamera u bijeloj boji i sa keramičkim diskovima (žuta kliješta) je vrh... ;)

Ali , ja bi ipak odabrao nešto drugo, slično Bubi... :D
 
Član
Ova je "fina" , mada me interesuje (sto se performansi tice) Switzer-ova verzija koja se ocekuje uskoro...
 
Top