991 Turbo S vs. Aventador - 1 km drag race

991 Turbo S vs. Aventador - 1 km drag race

Član
jeste rezultat impresivan, nisam ocekivao da ce porsch dobiti, jesam da izgubi u par stotinki
 
Član
Dominacija Poršea je uzastopnost ima i video gde ga je bill caswell lansirao 50 puta uzastopno!!!
Taj auto jednostavno radi dok se Aventadori kvare lijevo i desno.
Mada porse 911 je postao kao (u nedostatku boljeg poredjenja Golf) svako ga ima i ko god ima neke pare i hoće auto za svaki dan kupi 911 zato i prave novi sportski auto jer je 911 postao grand turer.
U prevodu s tim parama radije bih lamboa čisto jer kakav je to super sportski auto koji se ne kvari i radi kao frižider!!!!!
 
Slažem se potpuno, postigli su da 911 bude predmet masovne proizvodnje, ali ja sam ionako fanatik zlatne air cooled ere (1964.-1998), a ti modeli su nezamjenjivi i jedinstveni.

Naravno, iz sadašnje perspektive ne bih se bunio ni za Boxstera 2.5, ali u mokrim snovima to je svakako era bez vode u motoru, dobro, može i 959. :D
 
Član
Slažem se potpuno, postigli su da 911 bude predmet masovne proizvodnje, ali ja sam ionako fanatik zlatne air cooled ere (1964.-1998), a ti modeli su nezamjenjivi i jedinstveni.

Naravno, iz sadašnje perspektive ne bih se bunio ni za Boxstera 2.5, ali u mokrim snovima to je svakako era bez vode u motoru, dobro, može i 959. :D
A šta znam kažu biće taj novi model ono sto 911 nije, nadajmo se da je to istina.
 
Top