911 Turbo vs GT-R vs R8 V10

911 Turbo vs GT-R vs R8 V10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pojeo ih GT-R opet, a Audiju se vec tradicionalno nakon par krugova pregriju i popuste kocnice...

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4OTUHgTAMMU&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4OTUHgTAMMU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
GTR im je dao lekciju,a deleko je najjeftiniji....to je najugodnije iznenađenje u automobilskom svijetu u posljednje vrijeme.......pravi stroj....;)
 
3 DESETINKE SEKUNDE BRŽI I POJEO IH GTR , ha ha ha, jedino u čemu je GTR kralj je cijena, to nitko ne može osporiti, ali ne može se baš reć da je pojeo Porschea.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
3 DESETINKE SEKUNDE BRŽI I POJEO IH GTR , ha ha ha, jedino u čemu je GTR kralj je cijena, to nitko ne može osporiti, ali ne može se baš reć da je pojeo Porschea.

poanta i je u tome da ih je maznio duplo jeftiniji auto....postavlja se pitanje dali neki auti toliko vrijede....Porsche mi je oduvijek najbolji proizvođač sportskit auta....ali GTR je pokazo da je auto vrijedan poštovanja....mnogima je pomrsio račune...
 
Istina je to što kažeš, GTR je impresivan u svakom pogledu i vrhunac je tehnologije, ali, kao što sam napiso u onoj usporedbi Corvette zr1 vs Murcielago SV, kupac koji želi Porsche ili Lambo. neće se obazirati na jeftinije varijante jer želi baš to. Nisu to usporedbe golf vs astra vs corrola (na primjer), pa ovaj troši 5.5 a drugi 5.7, ili košta 18 tisuća a drugi 18 i 800, pa je bolji.
Hoću reći, svaki od ovih superautomobila ima svoje poklonike, i naravno, dovoljno su bogati da ih kupe, i ni jedan ne predstavlja alternativu drugome, jer su u svakom pogledu različiti. A što je sa Nissan.om gtr v-spec, koji je dvostruko skuplji od "običnog" ?
 
Član
Audi nesto zaj*e sa kocnicama na novim modelima, gledao sam bas prije par dana test Audija TT RS, isto se pregrijala kocnica i gotovo propala skroz nakon par krugova na stazi. Ev sad R8, a mislim da nista nije bolji ni novi Audi A3, vidio sam par puta kad sam se ganjao sa nekima - ono start pa kocenje, nakon 3-4 semafora stanemo, njima se pusi iz kocnica, bas bijel dim. To mi je vazda bio cudan fenomen :icon_confused:

A GT-Ru maksimalni respekt, posebno me ovdje iznenadio koliko je bolji od Porschea na neravninama.
Vjerujem da ce i on oteti sasvim slucajno pokojeg kupca Porsche-u, ma sta vi pricali :icon_biggrin:
 
VR6Boki je napisao(la):
A GT-Ru maksimalni respekt, posebno me ovdje iznenadio koliko je bolji od Porschea na neravninama.
Vjerujem da ce i on oteti sasvim slucajno pokojeg kupca Porsche-u, ma sta vi pricali :icon_biggrin:

Respekt da, ali otimanje kupaca ne, jer tko jednom vozi Porsche uvijek vozi Porsche :icon_biggrin:
 

MTR

Član
Najbolji dio klipa , 911 prilazi krivini skace ko magare hehe pretvrd , GT-R je pravi allrounder , i za piste i za pozorista . Mislim respect za 911-ku , sportas starog kova ali GT-R je dokaz da veliki deru kupce na veliko ime za veliku lovu - nepotrebno . Audi ... ne znam, ali liniju ima , motore ima , prodjes pored njega i misliz zelim ga a ne treba mi ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top