9 i 10 maj...DRIFT KING OF EUROPE

9 i 10 maj...DRIFT KING OF EUROPE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cao svima,
posto nemamo jos mnogo vremena do ove manifestacije, a da ne bismo istovremeno bili prisutni u vise soba predlazem da sva pitanja i sugestije resavamo u ovoj sobi.
Za pocetak evo i nezvanicne satnice.


NEZVANICNA SATNICA

Petak: 08.05.2009.

19.00 - Revijalna vožnja kroz grad Kragujevac ( polazak sa drift staze )
20.30 - Svecano otvaranje manifestacije ( Gradski trg )
22.00 - Koncert ( Gradski trg )

Subota: 09.05.2009.

09.00 - Verifikacija drift takmičara, tehnički pregled vozila
10.00 - Trening vožnje
10.00 - Ulazak za posetioce, Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
14.00 - Svečano otvaranje drift takmičenja, početak kvalifikacija
17.00 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
18.00 - Takmičenje u Burn out-u
18.30 - Početak takmičenja u Styling-u i dB Drag-u
20.30 - Proglašenje pobednika u Styling-u i dB-u i TS noćni party...
21.00 - Nocna promotivna drift voznja ( ako se ostvare tehnicki uslovi )

Nedelja: 10.05.2009.

09.00 - 12.00 trening vožnje
10.00 - Ulazak za posetioce
12.30 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
14.00 - Revijalna vožnja svih takmičara na stazi,
14.30 - Top 32/16 Twin Drift
17:00 - Objava rezultata u Driftu i proglašenje pobednika
17.15 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
18:00 - Završetak manifestacije

Celu manifestaciju upotpunice bogat zabavni program uz Dj-a sa atraktivnim nastupima plesacica i plesnih grupa, ATV- a i motora

Evo par informacija vezanih za Styling i dB

U okviru "King of Europe" drift manifestacije u Kragujevcu, u subotu, 09. maja u 18:30 počeće takmičenje za izbor najlepše modifikovanog automobila (Styling) i takmičenje za najsnažnije audio ozvučenje (dB drag).

Nakon proglašenja pobednika u obe discipline, biće organizovan noćni Tuning Styling party za sve takmičare i posetioce.

Cena kotizacije za Styling i dB takmičenja iznosi 1000 din a novac od kotizacije biće iskorišćen za dodelu nagrada.
Prijavite svoj automobil
preko online forumulara >> http://tuningstyling.rs/prijavljivanje/index.htm

U okviru kotizacije, svaki takmičar dobija DVE BESPLATNE ulaznice za praćenje takmičenja u driftu koja važe za OBA DANA.

U nedelju, 10. maja je planirano druzenje i okupljanje klubova, pravo na besplatno ucesce imaju svi registrovani auto klubovi iz Srbije ( maximalan broj vozila je 3 po klubu) uz obavezno ranije prijavljivanje na telefon +38164/11-999-89 ili na office@tuning.rs
 

IGY

Član
ako zavrsim sjedista u ibiozi do tada, eto i mene da se okusam na jednom kvalitetnijem stylng takmicenju, ako ne bude to gotovo eto me da brpnem ako nista :cool:
 
Član
Iceman je napisao(la):
dulegti je napisao(la):
Super,bilo bi mi drago kad bi vas dosao malo veci broj..I za styling,a i za DB..

Ovaj put dolazimo sa dva auta, jedan za style drugi za drift :icon_smile:

ti ces sigurno na drift posto je benga ruuuznaaaaa .... kako ono kazu nikom se ne svidja ccc :lol: ....
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
dulegti je napisao(la):
Super,bilo bi mi drago kad bi vas dosao malo veci broj..I za styling,a i za DB..

koliko ima od Sarajeva do Kragujevca...????
Mislim da ce mo se vidjeti :)
od bijeljine imas 250km preko bg sve auto put ,a do bn dodjes preko karaule olova kladnja tuzle to je nekih 180-190km znaci nekih 400-450km u jednom pravcu
 
Član
imali ko iz Sa - Ze - Mo da bi iso ili prolazio tuda, a da ima jos 1 mjesto ?
castim cevapima i kojom litrom goriva :D
 

IGY

Član
Bekire 302 km, oko 5 sati vozenj

idemo u koloni zajedno, idem i ja :D:D:D

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDIxYzQxMGNORFF1TURFd05EZz1jTWpBdU9URTBNVFU9strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDIxYzQxMGNORFF1TURFd05EZz1jTWpBdU9URTBNVFU9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=20/04/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0
 
Član
IGY je napisao(la):
Bekire 302 km, oko 5 sati vozenj

idemo u koloni zajedno, idem i ja :D:D:D

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDIxYzQxMGNORFF1TURFd05EZz1jTWpBdU9URTBNVFU9strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDIxYzQxMGNORFF1TURFd05EZz1jTWpBdU9URTBNVFU9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=20/04/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0
moja preporuka vam je da idete preko bg put je dosta bolji 70% je autoput jeste malo dalje ali cete brze stici i dosta manje je murije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top