'77 golf mk1 @ pik.ba

'77 golf mk1 @ pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
naletih na keca
uska stopa
metalni branici
http://pik.ba/artikal/73714/golf-1/

ne znam ak su slike orginalne, ali ovo je bas jeftino..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
naletih na keca
uska stopa
metalni branici
http://pik.ba/artikal/73714/golf-1/

ne znam ak su slike orginalne, ali ovo je bas jeftino..

GOLF 1 1977god. BIJELA BOJA ISTEKLA REGISTRACIJA PRIJE GODINU DANA I OTADA NIJE NI UPALJEN STOJI POKRIVEN CERADOM NE ZNAM NI MOZE LI UPALITI I NE ZNAM DALI JE ISPRAVAN BIO JE PRIJE GODINU DANA, AUTO JE KUPLJENO NOVO U TAS-u SLIKE NISU ORGINALNE ZATO STO AUTO STOJI VISE OD GODINU DANA NA VIKENDICI IMA MALO KOROZIJE ALI NISTA STRASNO PAPIRI SU REGULARNI MOZE ZAMJENA ZA RAZNO SVE PONUDE UZIMAM U OBZIR!!!
 
Član
Uglavnom se moze pogledati, ko je pravi fan, kupit ce ga i sredit sebi. Da imam viska novca, ucestovao bih i ja i ganjao da kupim, samo nek se ima prevozno sredstvo inek je ispravno, a evo ga i oldtimer je vala ;)
 
Član
Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113


ne vidim:icon_confused:
 
Član
Inma jedan zuti na autpijaci se prodaje,isto stara tipa keca,na prvi pogled fantasticno izgleda.....
 
Član
branici nisu metalni nego obicni plasticni reko mi covjek i reko ga meni dati jeftino da neispadne daba
 
Član
i ja sam zvao momak bi ga dao za 300KM nije registrovan, prva je ruka, limarija dobra, a motor (1.1 benzin)je zapeko...auto nije na njemu nego na nekom njegovom ujaku kako on kaze:lol:
P.S momak uzima sve u zamjenu znaci mobitel sam mu ja nudio i para pristao je ali me odbilo sto su plasticni branici. Sve u svemu vrijedi 300 KM kakav je god;)
 
Član
adohera je napisao(la):
i ja sam zvao momak bi ga dao za 300KM nije registrovan, prva je ruka, limarija dobra, a motor (1.1 benzin)je zapeko...auto nije na njemu nego na nekom njegovom ujaku kako on kaze:lol:
P.S momak uzima sve u zamjenu znaci mobitel sam mu ja nudio i para pristao je ali me odbilo sto su plasticni branici. Sve u svemu vrijedi 300 KM kakav je god;)

istruho nije malo nego dobro kaze on nezna dali moze upaliti jer je dugo stajao a dao bi ga ja mislim i za 150-200KM al evo dobijam ja 81 godinu za skuter registrovan dobra limarija 1.3 motor extra frcera i dobra ovom limarija
 
Član
heheh ma da reci mu treba ti da pravis projekt sa njim i dace ti ga jeftinije meni ga je davo haman daba samo jbg nema se para
 
Član
Dal valja sta limarija rodjak ima dva keca mehanika OK limarija totalno otisla ako valja sta skoljka da ode po njeg!

Il ako netko zna da ima kakav golf 1 da valja limarija tj.skoljka dobro bi dosla informacija :icon_smile:

:icon_exclaim:
 
Početnik
Murinho je napisao(la):
heheh ma da reci mu treba ti da pravis projekt sa njim i dace ti ga jeftinije meni ga je davo haman daba samo jbg nema se para

nemam ni ja, al imam dovoljno da ga uzmem djaba :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
heheh ma da reci mu treba ti da pravis projekt sa njim i dace ti ga jeftinije meni ga je davo haman daba samo jbg nema se para

nemam ni ja, al imam dovoljno da ga uzmem djaba :D

jbg ponudi mu 200KM i dace ti ga a ja cu sebi najvjeroatnije ovog drugog uzeti za skuter
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top