5 par Battle Ground 2

5 par Battle Ground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renault R-5 vs outrage

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 15.02 do 23:59
outrage je zamolio da se pomjeri zbog ispita ;)
sretno!

52533058an5.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/alfa_romeo/2004-147_3door/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
u ovaj post ce se postaviti konacni radovi..

R-5


Outrage


R-5
tvoja Alfa REDEO nema bas originalno ime.. od svih mogucih kombinacija... crna hauba uz crne felge itekako ide i odlicno lezi kao kontrast za boju auta...ne svidja mi se kako si upalio farove.. neprirodno i umjetno izgleda.. pomalo vulgarno.

Outrage
ime tvoje jurilice "GreenMotion ide izvrsno uz odradje posao.. odabrao si agresivnu nijansu zelene i upario je sa modifikacijama prednjeg kraja koje cine auto dosta agresivnijim. zastava BiH kako sad izgleda na radu nema mjesta tu. izbor felgi je ok..

moje misljenje je da su se takmicari potrudili da odrade dobar posao, ali skladnost imena sa radom te detaljnijih modifikacija mu donose pobjedu u ovom krugu.

R-5
trud: 7
kvalitet: 6
ime-auto odnos: 6

Outrage
trud: 7
kvalitet: 7
ime-auto odnos: 8

cestitam Outrage
 
Član
Bio sma maksimalno okupiran ispitim,prema tome jos nista nisam uradio,evo imam jos nesto manje od sat vremena pa cu pokusat nesto uraditi,ukoliko ne posaljem rad do 23.59 h znaci da sam predao battle i renault je pobjednik,ali svakako cu se potruditi da bilo sta uradim!

pozz
 
Član
Freek ako cekas vrijeme da istekne mislim da nema potrebe ako smo obojica poslali radove! Postavi pa da se ide dalje!

pozz
 
tek sad vidim da je vama vrijeme do 15.02. a nama je bilo do 13.02.
Ja cekam li cekam drugu rundu, kad ono ni ova nije zavrsila he he vidi belaja...
 
Član
Hvala na cestitkama freek :) a ova zastava je malo reklame :) nek narod vidi da imamo i mi svoj tuning stil :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top