402 STREET RACE CUP 2007 (Gerin kup)

402 STREET RACE CUP 2007 (Gerin kup)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
J.Button je napisao(la):
ja sam se skoro reg. pa ne zamjerite ako neke teme "vracam na pocetak", al et ja bi da pitam svoje tuzlake, sta misle da ponovo pocnemo s okupljanjem dole na bazi, jedno vrijeme je bilo dosta ljudi dole ;)

dobra zamisao ali od nje nema nista, svako bi nam okupljanje policija rastjerala, posto je to sa privredna zona, ima dosta firmi i skladista
 
Legend
Bilo jer sam ja okupio sve te ljude i provanjavao ih na crtu svaku noc, i dolazili su iz Banovica, Zivinica, Lukavca, Srebrnika, pa cak i Orasja.

A sad sinko moj radi se, a i previse me nezanima, jer svaki put se dese neka natezanja i svadje ko je bio brzi, znas ono supacka posla, a ja iskreno vise zivaca za to nemam.

@mijo
Dolazila je i onda policija i ja sam svaki put zavrsavao sa policijom bez problema super su. Inace nekoliko nas se zna i dobro je sa policajcima i sve se to rijesi na kulturan nacin. Jbga stari se.
 
daki je napisao(la):
Dolazila je i onda policija i ja sam svaki put zavrsavao sa policijom bez problema super su. Inace nekoliko nas se zna i dobro je sa policajcima i sve se to rijesi na kulturan nacin. Jbga stari se.

e sad oni stite privrednike i mangase vise nego nas pa je malo drugacija prica:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top