34 vs. 35

34 vs. 35

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=23174]
[attachment=23175]
[attachment=23177]
[attachment=23178]
[attachment=23179]
[attachment=23180]
[attachment=23181]
[attachment=23182]

Uzivajte...;)
 
Član
Dao bi jos, imam bruku tih uporednih testova i japanaca... samo sto svaki moram posebno smanjiti i slike isjeci da bi postavio..

Idemo dalje...;)

[attachment=23188]
[attachment=23189]
[attachment=23190]
[attachment=23191]
[attachment=23192]
[attachment=23193]
 
Damn i ovog znam.Daj nesto novo hebemu :D :p

Sala,samo postavljaj!

Al ova Slivija je stvarno ono...BOZE,prelijepa,prejebena,ma pure JDM :icon_twisted:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Damn i ovog znam.Daj nesto novo hebemu :D :p

Sala,samo postavljaj!

Al ova Slivija je stvarno ono...BOZE,prelijepa,prej*ena,ma pure JDM :icon_twisted:

kupi je za 4000 eura :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Eis,4000 eura,nema sanse ;)

http://www.japaneseusedcars.com/auction/stock_english/detail_nissan-AuctionNo-NS400316090029200450007.html

to je 3 500 eura + 1000 dolara za kontenjer. Nesto vise od 4000 eura, samo treba onda u italiju po njega, jer nema import na nase prostore :D
 
Ah pa da.Bio sam par puta na ovoj stranici,svaki put zaplakao tako da ne idem vise tamo :D

Ali komentar je: Ooo zasto zivim u Bosni,Boze zasto?:icon_evil:
 
Član
zasto zivimo na balkanu, zasto > ispravak netocnog navoda :D

Ali ok, nekima je yugo egzotika, dok se kod nas djele badava :D

Yugo BDM - Balkan Domestic Market :icon_exclaim:
 
EVo sad sam opet dosao u iskusenje da malo cackam po ovom sajtu,pa ovo nije normalno.GTR i NSX po 15 000 eura.R32 (sa 50 000km) za 2500 eura,bas da se rasplaces,kakve krtnije mi ovdje placamo 2500eura,j*enu Golf mk2 1.6d,jooooooooooj:icon_sad:
 
Član
pa ko je rekao da se ne moze uvesti kod nas... VJERUJTE, MOZE!

samo mana svih auta sa ove stranice.. pa cak i nsx-a , sto je volan na desnoj strani
 
Član
Aditas je napisao(la):
pa ko je rekao da se ne moze uvesti kod nas... VJERUJTE, MOZE!

samo mana svih auta sa ove stranice.. pa cak i nsx-a , sto je volan na desnoj strani



moze se uvesti, samo sto nema import u zemlje balkana, vec do italije i onda do nas nekom prikolicom. I opet ne izađe tako skupo, kako sam rekao, sa svim izracunatim dobis silviu za manje od 5000 eura.

EDIT:

u hrvatskoj sljedi jos i ovo

homologacijashema28xk.gif
 
Sto rece Adi sa volanom na desnoj strani.Ne bi to bio problem da mi treba auta za staze pa i za grada,ali na otvoenim cestama vec,hmhm,mogu misliti kako je obilazit u tome.
Al opet sad da imam love mislim da bih pao u iskusenje i kupio npr Silviu,jer e za 10 000 km imao bih izbor Seat Ibiza tdi iz 2003/4. ili Silvia iz 2001. Odluka je ocigledna.:cool:


edit:Bome ima fino posla,ali hm vrijedi se zajebavat jbg,za ovakva auta itekako vrijedi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top