325i

325i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ben2lb3.jpg


ben3wq4.jpg


ben1gh4.jpg


ben5yh3.jpg


ben6xi0.jpg


ben4xx0.jpg
 
Član
slike su predobre, posebno ova druga mi se svidja...a i benga je za svaku pohvalu.....
 
Član
Nesvidja mi se bodykit nikako... sto ljudi mogu usrat BMW-a to je za pricu ! Ocel ikad shvatit da ovakve stvari nisu za BMW-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedino sto valja na njemu (u njemu) ovi hifonics zvucnici i to je to :( Steta bimmera....
 
Član
Hifonics & Lak mi je lijep.. a zbliza se vidi da je dobro "ocopan", npr. na drugoj sliki vidi se na pragu i to je samo nekako skrpo.

Neznam dali o njemu ima kakav video, al' bit ce sutra nakon nasheg streetmeetinga, idemo posjetiti jedan drugi club
 
Član
Super slike,vidi se da je i u auto ulozeno dosta truda ali plastike ne idu na BMW..Nek da meni ove felge i da ga zakucam u pod i moj ce biti ljepsi :D Trebala si koju sliku i od pozadi skljocnuti da mu vidimo izduv i stopke,blago njemu za ove zmigavce ja ne mogu da nadjem isto kao da su od suhog zlata
 
Član
Anais je napisao(la):
Nesvidja mi se bodykit nikako... sto ljudi mogu usrat BMW-a to je za pricu ! Ocel ikad shvatit da ovakve stvari nisu za BMW-a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedino sto valja na njemu (u njemu) ovi hifonics zvucnici i to je to :( Steta bimmera....
u potpunosti se slazem! Kockice (e30) imaju svoju ljepotu bas zato sto su kockice :)
al` ipak svaka cast na trudu i extra slike...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top