306C ili Kenwood typhoon

306C ili Kenwood typhoon

Član
Pomoc mi treba jedan nudi mi covjek 2 tajfuna 12" sa kutijom za moje 306c bez kutije....Meni ne odgovara litraza moje kutije 306ce sta vi mislite koju su bolji po vama jeli se isplati zamjeniti

http://www.youtube.com/watch?v=iykfXWjimis&feature=related
 
BHT Ovisnik
ja sam imao 1 typhoon prije,sada imam 306c,na istom su pojacalu radili,nemogu ih nikako mjeriti,306c mi ima mnogo ljepsi i cisci zvuk,odlican bass,al neka netko strucniji kaze:icon_smile:
 
Član
po mom zakljucku, ako trazis izdrzljivost i meksi bass, onda 306 c ili dc serija, ako trazis brawn not brain, onda tajfun bas udara ;)m

mada po mom misljenju ( kao da nekog briga, jel da :D ) ja bi ostavio jednu 306c ali odradio kutiju po PS-u, znaci MDF, sonofil, odgovarajuci port i ozicenje i to je sve sto ti treba za muziku za slusanje... ;)
 
Član
Najvjerovatnije cu odraditi ovo sto je tibor rekao ... Prodam kutiju jedan woofer sebi ostavi jedan i slozim po PS-u ...najjednostavnije
 
Član
ako imas jos onog kenwooda ostavi oba i samo si slozi dobru kutiju...taj amp ima dosta snage na 2 ohma...samo malo digens bass boost...2 x 306 u pugu moraju dobro raditi... ;)
 
Član
Ovi kenwoodi su poprilicno dobri wooferi al je ipak 306 bolji izbor :)

Ovi kenwoodovi i na manjoj snazi dobro sviraju, al ostavi te 306 samo napravi kutiju kako treba 306 je po meni bolja serija nego 307 mada sam ja zadovoljan i sa 307 za onolko para kolko kosta bas ispaltiva kupnja i kad prodajes pioneer sasvim nesto malo si u minusu :D
 
Top