229 km/h en Audi A1 1.4 TFSI 185

229 km/h en Audi A1 1.4 TFSI 185

Član
Mali šminkerski autić, ta će on ;) preskup, ružan, i gori...

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/PuzcR_Eiees" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Pogledaj samo kazaljku goriva na startu klipa i na kraju :D

Brz je, al nisam impresioniran tim auticem. Pored nekih drugih auta iz klase, ovo nikad ne bi ni pogledao.

Pa da je 100 puta Audi...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pogledaj samo kazaljku goriva na startu klipa i na kraju :D

Brz je, al nisam impresioniran tim auticem. Pored nekih drugih auta iz klase, ovo nikad ne bi ni pogledao.

Pa da je 100 puta Audi...

;)

Meni ružan kako god da okrenem, ali da ide, IDE!
 

MTR

Član
VR6Boki je napisao(la):
Pogledaj samo kazaljku goriva na startu klipa i na kraju :D

Brz je, al nisam impresioniran tim auticem. Pored nekih drugih auta iz klase, ovo nikad ne bi ni pogledao.

Pa da je 100 puta Audi...

:lol::lol: sta on gleda , kako god motor je bomba , auto nije
 
Član
Fino mu je izbazdaren kilometar sat, sto je stvarno cudo :) pri velikim brzinama narocito...:icon_smile: Fin autic samo preskup, Bolje Fiat 500 Abarth Esseesse :123: i jos para ostane u djepu par hiljada Ojra
 
Član
ja se sinoc zbog ovog klipa posvadjao s drugom, pokazao mu ja ovo, i on kaze ovo je na klocevima, i ne moze ga bog ubijedit da nije, nalazio sam mu i druge klipove, i drugi su dizali do nekih 215km/h, kaze ne moze on tolko ic nema sanse:lol::lol:
na kraju sam odustao
 
Član
Ne znam šta je ovde čudno da jedan auto od 185 KS ide 229km/h po kilometar satu ,što bi stvarnih bilo najviše 220km/h:icon_question:
Pa jedna Calibra je prije 20 godina išla stvarnih 220km/h sa samo 150 atmosferskih konja;)
 
Član
To stoji , ali za Audiem su dve decenije tehnološkog napretka. Sem koeficienta otpora zraka , ništa nije u korist Calibre.
Audi ima +35KS , ima turbo , ima kompresor , ima sedam brzina mjenjač , ima 250Nm i da više ne nabrajam...
 
Top