206 2.0 hdi

206 2.0 hdi

Da i ja predstavim moj prvi auto :)
2cdb9y8.png

2bxyzq.png

295689v.png

Sa 206-ticom sam odusevljen i mnogo mi se sviđa od planova imam da mu radim felme ove u neku boju ili ako ispanu ljepse i bolje da kupim uzecu mu manje gume neke jer ove su prevelike mada odradile su posao posto mi je to prvi auto xD od dodatne opreme slabo sta ima centralno i air bag mada ostalo mi nije ni potrebno presao je nekih 165 000 a posto je to prvi peugeot u mojoj porodici imao sam raznih problema sa njim od kako sam ga kupio mada vise sa majstorima nego sa njim ima jos puno nekih stvari koje moram da mu rjesim mislim na mehaničke a onda cu stajling.Planiram neko spustanje ne preveliko jer kod nas u nekim ulicama sve je rupa na rupu :D
To su neki od planova volio bih i vase predloge da čujem kako i sta mu uradit :)
 
To sam i ja mislio da ih sredjujem mada oni su oni stari nisu providni i nesto sam razmisljo i odlučio da ljetos uzmem za njega angel eyes farove ali posto nadjem električara da mi sredi ibstrument tablu ili vec nekog neznam kakva su iskustva sa angel eyes farovima dali ih uzimati ili ne vidim da promjene izgled auto za sigurno 100% gledo sam par nekih pezoa i leze na 206 tice perfektno...Nasao sam ih u beogradu za nekih 170 eura cini mi se neke "kvalitetnije".

A do tada sigurno cu ih ispolirat jer su bas dosta tamni.Mada kod nas je tesko nac svaki dio a i ako ga nadjem ili je loš ili preskup za sve moramo nabavljat van drzave :DFarove sam naso u zemunu neka firma ih prodaje :D
 
Član
Fina 206-ica,sto se radova tice samo polako i kvalitetno i sve ce leci na svoje mjesto.Puno sretnih kilometara da prijedes sa njim, i daj koju sliku unutrasnjosti :cool::cool:
 
Bice slike unutrasnjosti sutra ili preksutra cim se vrijeme proljepsa sutra treba zupcasti da mu se pregleda i tako :)Mnogo je bučan :)
 
Član
BORIS VELIKI je napisao(la):
Bice slike unutrasnjosti sutra ili preksutra cim se vrijeme proljepsa sutra treba zupcasti da mu se pregleda i tako :)Mnogo je bučan :)

Nema tu pregleda, samo mjenjanje. Kad sam svoj skinuo, on izgleda jako dobro, ali što je sigurno, sugurno je, mjenjaj.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
BORIS VELIKI je napisao(la):
Bice slike unutrasnjosti sutra ili preksutra cim se vrijeme proljepsa sutra treba zupcasti da mu se pregleda i tako :)Mnogo je bučan :)

Nema tu pregleda, samo mjenjanje. Kad sam svoj skinuo, on izgleda jako dobro, ali što je sigurno, sugurno je, mjenjaj.;)
juce sam sve gledo i pregledo sa strikom jer je mjenjan kod majstora prije mjesec dana stelovano je juce sve ali desilo se nesto kad smo sklopili sve i vratili da osigurac nije davao pumpi ya gorivo struju cim smo spojili zicom na osigurac do sve je bilo ok a i pokvario mi se kmh sat inac mjenjani su svi natezaci i zupcasti i pumpa prije mjesec dana tako da sam miran narednih 60 000 dali neko zna sta moze bit i kako rijesit problem ovaj sa elektronikom kmh se isto ponasa ko obrtaji ako nastavi ovako svako malo jedno za drugim da crkava macu mu tablu :lol:
I dali neko ima iskustva sa ugradjivanjem hho gasa u dizele koliko im se poveca snaga i smanji potrosnja znate li od prilike ?
 
Član
BORIS VELIKI je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
BORIS VELIKI je napisao(la):
Bice slike unutrasnjosti sutra ili preksutra cim se vrijeme proljepsa sutra treba zupcasti da mu se pregleda i tako :)Mnogo je bučan :)

Nema tu pregleda, samo mjenjanje. Kad sam svoj skinuo, on izgleda jako dobro, ali što je sigurno, sugurno je, mjenjaj.;)
juce sam sve gledo i pregledo sa strikom jer je mjenjan kod majstora prije mjesec dana stelovano je juce sve ali desilo se nesto kad smo sklopili sve i vratili da osigurac nije davao pumpi ya gorivo struju cim smo spojili zicom na osigurac do sve je bilo ok a i pokvario mi se kmh sat inac mjenjani su svi natezaci i zupcasti i pumpa prije mjesec dana tako da sam miran narednih 60 000 dali neko zna sta moze bit i kako rijesit problem ovaj sa elektronikom kmh se isto ponasa ko obrtaji ako nastavi ovako svako malo jedno za drugim da crkava macu mu tablu :lol:
I dali neko ima iskustva sa ugradjivanjem hho gasa u dizele koliko im se poveca snaga i smanji potrosnja znate li od prilike ?

Snaga nista ako ces da ustedis, potrosnja zavisi kakav je sistem ugradjen, pogotovo radi elektronike (pokazivac goriva, board comp, greska na lambdi) ?

Za prvu i zadnju stvar ima rijesenje, a za board nema.

Uostalom ne kontam sto bi to ugradjivao, kada taj autic trosi ko upaljac....
 
Samo sam mislio radi snage mada mi bilo ne logicno da stedi i da pojacava kako sam procitao mada vodonik je nekontrolisan :D a kazu da je zdraviji po motor ako neko ima 206 sa ovim motorom samo nek mi pusti zvuk njegove 206 tice bio bih mu zahvalan :);)

http://www.youtube.com/watch?v=aLWlctEieq8&feature=player_embedded
a o ovome sam vam govorio evo pogledaj sta pricaj hmm?
 
Top