2012 Audi A6 (C7) Test Mule Spied in Romania

2012 Audi A6 (C7) Test Mule Spied in Romania

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
9080519.007.1M.jpg

186832.jpg

4856987.jpg
 
Član
U cemu jefazon praviti sve ista auta, ako malo obratite paznju u zadnje vrijeme se sve nesto pojavljuju "nova" auta koja su ili ista ko stara ili ko necija druga "nova" ???
 
ja nista ne kontam. na ovoj drugoj slici je valjda stari model. vec sada je redizajniran ovaj zadnji kraj, ne vidim smisao u vracanju ovog dizajna.. :icon_question:

http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2008/08/112_0808_02z2009_audi_a6rear_view_3750x2345.jpg

prosireni blatobrani :icon_question:
 

MTR

Član
Fino ti pise : Test Mule ili ti testno magare . Kad novi model prolazi zavrsne faze testiranja mehanike, elektronike koristi se stara karoserija ( aktuelnog modela ) . Tek u finisu kad se polozi nova karoserija se kontrolisu svi sklopovi u kompletu : sasija , pogon , prenos , elektronika , sklopovi na karoseriji ( vrata,stakla,kederi, ) itd itd .

Ovaj sa slike je vec nafato mozda cak oko 500.000 km , i 100 % da se u njemu testira neki novi motor , cim je klepljen u Rumuniji . Vjerovatno je stigao iz Turske ili Grcke gdje je zrak suh i veca mu je gustina , ima puno visinskih prelaza pa im je lakse u kracem vremenu istestirat faze paljenja ( nije isto na 0 m nadmorske i na 3000 m visine ) .
Inace su prije isli u Spaniju , ne znam sta im sad naumpade
 
Član
2012 Audi A6 (C7) po mojim informacijama će ići vanka 2011. A pričate kao malo promjenu masku, farove itd. Vidite, ovaj nadolazeći model C7, apsolutno nema ništa sa trenutnim modelom C6, drugo podvozje ide, druge mjenjačke kutije, te quattro nove genarcije, vidite nije samo do "farova" ;)

MTR je u pravu Test Mule uvijek na početku ide trenutni model, kao što se na slikama vidi C6 generacija.
 
Član
pa isti kao i a4 i a5 :S
barem naprijed,jos malo pa neces moci ni razlikovat audije dok ih ne vidis s boka:icon_mad:
 
Član
Pa svaka cast tim "novim" modelima, nemam nista protiv, sve su to vjerovatno dobra auta ali nekako mi recimo kad je izasao R8 ili A5 to su novi modeli a ne sad da napravis R88 i kazes to je novi model ima novi motor i mjenjac i malo drugacije izgleda al ako se dobro zagledate :D

Ne treba mozda ni previse mjenjati, ali da bi nesto bilo novo - novi model treba mnogo toga novog da se napravi i mnogo para ulozi a ne da se mjenja staro, to je onda tuning nije novi model.

Imate Chip Foose, uzme staro auto promjeni vjesanje promjeni motor prepravi malo i izgled :) jel to znaci da je on napravio novi model ???

Sve gore navedeno je promjenio, cinjenica nije seriska proizvodnja, napravio je samo jedan, ali se ne zove novi model samo sam to htio reci, da za mene bar, novi nije novi ako uzmes stari i prepravis, nije ni losiji, moze biti bolji cak jer si vidio sta su mane starom pa ih eventualno popravio.

Ali sam protiv te politike izdavanja novih u cilju povecanja prodaje a ustvari dobijes istu stvar koja mozda nekad malo ljepse izgleda.

Ali nebitno, izvinjavam se, svaka mu cast, izgleda zanimljivo, volio bi jednog imati, da ga prodam odmah i kupim jos koju hondu :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top