2011-BMW S1000RR,Ducati 1198SP,KTM RC8R,Aprilia RSV4 Factory APRC,MV Agusta F4 1000R

2011-BMW S1000RR,Ducati 1198SP,KTM RC8R,Aprilia RSV4 Factory APRC,MV Agusta F4 1000R

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l4SFCokwH2M&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]
 
Član
Aprilia ih devastira kad su vozne osobine upitanju, u svakom pogledu. Jedino sto nije tako lijepa, bar meni licno :icon_biggrin:

Pravo ozbiljan test, cak i iste gume stavili na sve motore :cool:
 
Član
ja bi na ovom izgino treci dan, zato nemam volje da posjedujem nesto slicno, volim da gledam samo :icon_biggrin:


p.s. ne kontam kako se ovako nakrive u zavojima ?
 

MTR

Član
AnDel je napisao(la):
ja bi na ovom izgino treci dan, zato nemam volje da posjedujem nesto slicno, volim da gledam samo :icon_biggrin:


p.s. ne kontam kako se ovako nakrive u zavojima ?

centrifuga brate ;)
 
zoka79 je napisao(la):
Zena moze biti sa sela a motor mora da bude iz Japana.

Zoka...od kad postoji SBK,od 1988,13 put Ducati je osvojio titulu pilota,i 16 put osvojio titulu sampiona proizvodjaca.29 titula za 23 godine.Vise titula nego svi ostali proizvodjaci zajedno,Toliko o motorima koji moraju bit iz Japana :icon_smile:
Yamaha,Honda,i sl.,to su velike,ogromne kompanije,za koje je Ducati mali mrav.Ipak,po rezultatima,moglo bi se rec da je ova "mala" kompanija pokazala svijetu kako se prave sportski motori.Ali Ducati je jedna velika porodica,to ducatisti znaju,i zato sam ja nakon duzeg perioda sanjarenja postao dio porodice :icon_smile:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nB5vD6xzJCo&feature=related[/video]

zoka79 je napisao(la):
Zena moze biti sa sela a motor mora da bude iz Japana.

nermin suljagic je napisao(la):
idealan motor bi imao izgleda ktm-a a track-osobine od aprilije...mada mi je ipak dukati ferrari medju njima...

KTM i BMW su mi izrazito ruzni.Po meni bi trebao imati izgled MV Aguste,motor od RSV4 (prema tome i zvuk),ram i ciklistiku Ducatia i cijenu ove Aprilie SR 50 iz teme iznad :D
 
Top