2010 Skoda Fabia Facelift First Spy Photos

2010 Skoda Fabia Facelift First Spy Photos

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
6193634.jpg


5862622.jpg


8451290.jpg


9699042.jpg


5686511.jpg


3430486.jpg
 
Član
ouukeeejj...nisam nesto posebno ni zagledo u obicnu jer mi je beze al gledajuci ovu i ne vidim neku razliku...mozda grijesim:icon_rolleyes:
 
Legend
Hmmmm Vjerovatno u tome sto je ova jos ruznija nego ova sto se sada vozi :lol: bljak :123:

Inace nemam pojma, mozda u ovim branicima.
 
Član
daki je napisao(la):
Hmmmm Vjerovatno u tome sto je ova jos ruznija nego ova sto se sada vozi :lol: bljak :123:

Inace nemam pojma, mozda u ovim branicima.

:lol::lol: i ti svakakve teme postavljas :D
 
Legend
Pa na WFC glavna tema, a znam kako ovi VW-ovci bale na svaku novinu iz grupacije, pa reko da nebude da samo fordove kacim :icon_biggrin:
 
Legend
Ett, ja postavim temu, da Vas obradujem, da vidite kako je VW inovativan, napredan, kako imaju najbolje ideje i dizajnere, da bas pokazuju ono najbolje sto mogu. A ti tako meni da ja po Vama...e eee..

Vidis da ljudi hoce da kazu kako oni non stop rade nesto, a nije ko oni iz Forda onu neku Fiestu napravili, bezveze nista nije promjenjeno na autu :icon_biggrin: zato i jest izgubila od Golfa VI onu nagradu za automobil godina. VI Golf, auto puno inovacija, novina ... potpuno novi dizajn :lol:.. ee svasta







Ovo je bilo za BAN 1/1 :D
 
Član
daki je napisao(la):
Ett, ja postavim temu, da Vas obradujem, da vidite kako je VW inovativan, napredan, kako imaju najbolje ideje i dizajnere, da bas pokazuju ono najbolje sto mogu. A ti tako meni da ja po Vama...e eee..

Vidis da ljudi hoce da kazu kako oni non stop rade nesto, a nije ko oni iz Forda onu neku Fiestu napravili, bezveze nista nije promjenjeno na autu :icon_biggrin: zato i jest izgubila od Golfa VI onu nagradu za automobil godina. VI Golf, auto puno inovacija, novina ... potpuno novi dizajn :lol:.. ee svasta







Ovo je bilo za BAN 1/1 :D

:spam: ocam'
jest tesko podnjeti da je golf auto godine xD xD xD ***** ti seljakluk vise u pm pa "doklen"

ej daki sta se ona kuga na onom testu onako raspala... hocu reci rastelovala... kriza haman pa nisu mogli poslati drugu.... :D
 
Legend
bulex je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ett, ja postavim temu, da Vas obradujem, da vidite kako je VW inovativan, napredan, kako imaju najbolje ideje i dizajnere, da bas pokazuju ono najbolje sto mogu. A ti tako meni da ja po Vama...e eee..

Vidis da ljudi hoce da kazu kako oni non stop rade nesto, a nije ko oni iz Forda onu neku Fiestu napravili, bezveze nista nije promjenjeno na autu :icon_biggrin: zato i jest izgubila od Golfa VI onu nagradu za automobil godina. VI Golf, auto puno inovacija, novina ... potpuno novi dizajn :lol:.. ee svasta





Djabe ti ta prica za KUGU napisao sam sve sta je bilo...:lol: vode nepije...

:lol:

Ovo je bilo za BAN 1/1 :D

:spam: ocam'
jest tesko podnjeti da je golf auto godine xD xD xD ***** ti seljakluk vise u pm pa "doklen"

ej daki sta se ona kuga na onom testu onako raspala... hocu reci rastelovala... kriza haman pa nisu mogli poslati drugu.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top