2010 Mercedes C klasa

2010 Mercedes C klasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mercedes%20c%201.jpg

Pored brojnih noviteta koje je Mercedes pripremio za Salon automobila u Frankfurtu (SLS AMG, E klasa karavan, B klasa F-Cell, BlueZero E-Cell Plus concept, S 500 Plug-in Hybrid concept...), nije ni čudo da je blago, ali zaista blago doterana C klasa modelske godine 2010, prošla potpuno nezapaženo.
33363-mercedes%20c%2011.jpg

S druge strane, realno nema ni razloga da se baš previše pažnje i posveti 2010 C klasi, jer se najočiglednije razlike u odnosu na dosadašnju verziju, sudeći bar po ovim prvim slikama koje nemački proizvođač objavio na svom sajtu, svode samo na redizajnirani prednji branik sa drugačijim otvorima za vazduh i novim LED svetlima, kao i na novi izgled retrovizora.
33364-mercedes%20c%20111.jpg
 
Član
zar je vec sazreo za facelift:icon_question: samo ubacili ove pomodarske led diode u branik i malo zadnji branik izmjenili
 
Član
vladica85 je napisao(la):
zar je vec sazreo za facelift:icon_question: samo ubacili ove pomodarske led diode u branik i malo zadnji branik izmjenili

jes vala al ajd stas im
meni je i predhodnik bio odlican ali i ovaj je jos bolji ;)
 
Član
Ja sam vidio malo drugaciju sliku u novinama,s pijeda ko u Škode Octavije svjetla naprijed skroz ista al eto,dobar kakav god da bude.........:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top