2009 Volvo S80 & XC90 Executive

2009 Volvo S80 & XC90 Executive

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
s80-executive.jpg


s80-executive-2.jpg


s80-executive-3.jpg


s80-executive-4.jpg


s80-executive-5.jpg
 
Član
Oj ljepote... Da je kakvih ludih para pa ovo kupiti... A do tada samo na fotkama gledati i baliti...
 
Član
po meni vala nemaju nista BMW-ovo...stvarno su jedna od najoriginalnijih marki, koja nista ne kopira i fura svoje...majke mi auto je savrseno...nema se sta vise trazit...
 
Član
ma kakvo kopiranje pa to je VOLVO !!! (nemam rijechi za unutrashnjost neshto slichno ko' u mom POLU ;) )

i svi se grohotom nasmijashe
 
Ma Svedi su doktori za ove stvari, kakvo kopiranje BMW-a, kakve gluposti...Auto je za deset, a zar nije skoro svaki model?

Jedno pitanje, koje izmislio pojaseve u autima? BMW, Alfa, VW, Zastava Kragujevac?
Jest, aha...hehe.

Auta su besprijekorna, originalna. I stariji modeli su bolji u usporedbi s ostalim proizvodjacima...Tvrdim!
 
Član
Capofamiglia je napisao(la):
Ma Svedi su doktori za ove stvari, kakvo kopiranje BMW-a, kakve gluposti...Auto je za deset, a zar nije skoro svaki model?

Jedno pitanje, koje izmislio pojaseve u autima? BMW, Alfa, VW, Zastava Kragujevac?
Jest, aha...hehe.

Auta su besprijekorna, originalna. I stariji modeli su bolji u usporedbi s ostalim proizvodjacima...Tvrdim!
autek je extra a prijasnjim volvo modelima i netrebaju pojasevi dovoljna je njihova tezina da smrska sve s cim se sudari :p:p
 
Član
sto se tice exterijera nisu skoro nista promijenili ja imam s80 a unutrasnjost svaka cast extra uradjena, i kod mene dvd i navigacija izlaze po potrebi iz sredine table mf volan dual ac stc cruise , ovdje su izbacili kasetu u kombinaciji sa cd, volan je isti samo je raspored tipki promijenjen i ne vidim mu gsm i telefon koji moj ima u kombinaciji sa bez unutrasnjosti itd itd.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top