200 tisuća funti za slavnu olupinu

200 tisuća funti za slavnu olupinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
aston-gl.jpg


Koliko biste novca ponudili za automobil sa slike? Mi ništa. No, fanatični ljubitelj Jamesa Bonda kao od šale je iskeširao 200 tisuća funti za DBS uništen na snimanju filma Quantum of Solace…

Daniel Craig otkrio je da je nepoznati obožavatelj platio gotovo 1,8 milijuna kuna za ostatke Aston Martina DBS, koji je tijekom snimanja 22. filma o agentu 007 sletio u jezero Garda u Italiji. Tek usporedbe radi, novi novcati DBS stoji oko 70 tisuća funti manje od navedene svote.

Craig se još jednom osvrnuo na nesreću, u kojoj je stradao jedan od ukupno šest Aston Martina, koliko ih je nabavljeno za potrebe snimanja:

'Bilo je to u ranim jutarnjim satima. Cesta je bila vlažna i mislim kako je vozač jednostavno izgubio kontrolu. Ali koga uopće briga? Najvažnije je da je čovjek dobro prošao. Vidio sam ga neki dan i stisnuo mu ruku. Uostalom, to je samo auto.'

Nekima je, čini se, ipak više od toga...

aston-txt.jpg
 
Član
Eh budale...izgleda i taj leek je intelektualna olupina ko i ovaj Astoncek od sportskog auta hahaha :D
 
Legend
Ma da, ali mos mislit kolika ce to bit furka za xxx godina, kao recimo onaj Elenoar iz prvog filma Nestali za 60 sec..
 
Član
ma da je citav, imo bi stvarno neku vrijednost...al olupina vala da nesto predstavlja...glupost...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top