2 problema..mozete mi malo objasnit

2 problema..mozete mi malo objasnit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja..evo juce sam nesto ko kreno radit u psu..i odradio sam neke sitnice.. sad..koji god ukucam serial kod..kao uvazi mi ga..sljedeci put kad udjem trazi opet..kako cu to rjesit..e onda onaj lasso ..vidim na slikama kad objasnjavaju oni to precizno rade u mm ..ja manje vise svrljam ...ima li tu neka caka ili je to do mirne ruke..i jos felge ocu da ubacim ..nadjem donatora i sa istog ugla je felga..ja kad je prabacim izgleda premala i nije to to..i plus vidi mi se ono okolo felge ..npr bjela podloga..kako cu to rijesit
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ej raja..evo juce sam nesto ko kreno radit u psu..i odradio sam neke sitnice.. sad..koji god ukucam serial kod..kao uvazi mi ga..sljedeci put kad udjem trazi opet..kako cu to rjesit..e onda onaj lasso ..vidim na slikama kad objasnjavaju oni to precizno rade u mm ..ja manje vise svrljam ...ima li tu neka caka ili je to do mirne ruke..i jos felge ocu da ubacim ..nadjem donatora i sa istog ugla je felga..ja kad je prabacim izgleda premala i nije to to..i plus vidi mi se ono okolo felge ..npr bjela podloga..kako cu to rijesit

Prvo vezano za sifru reci koji PS je u pitanju tako da znaju ljudi kako da ti pomognu crackirati.

Drugo nisam strucan bas ali vezano za bijelu podlogu, trebas birati transparent background... ilitiga prozirnu podlogu
 
Član
photoshop cs4 ...a to transaparent background ..jel mislis kad selektiram felgu ili kad prebacim na sliku na koju ocu da stavim felgu
 
Početnik
ka ti prebaci tu felhu imas gore EDIT / FREE TRANSFORM ... i onda sebi povecas felugu i uklopis u gumu!!;)
 
i onda bude flega mutna...nadjes sliku iste velicine kao i ona sto radis pa onda prebacis...i onda nece bit mala...

mozes uzet i vecu sliku od one sto radis, samo manju nemozes

a za laso tool....klikni desni klik na njegovu ikonicu i izaberi polygon lasso tool...sa njim neces svrljati
 
Član
ma pen tool je vrh ;)

a sto se tice aktivacije ja bi ti okacio al mi ne radi search (na drugom site-u) pa kad proradi pokusat cu nesh naci za tebe... ne znam sto ne uzimate portable, tu ne bude nikad nikakvih problema :icon_biggrin:
 
Član
molim vas pokuasjte mi nac taj serial..ja sam ukuco jedno 10-ih i nece ni jedan..sad sam na trialu 30dana...a pokusacu to sa lasso

ej raja..imam jos jedan problemcic..pratio sam na onoj stranici kako lik radi..ali ne mogu da skontam..ocu da promjenim pozadinu..na slii..ja sam bio uzeo golf 5 gti na cesti i bijelo nebo..i stavio sliku..i smanjio na 50% da vidim obe slike..onda je on napiso da valjda treba odrezat dio slike koji ne zelimo ..ali ne znam sad koji ili auta ili te pozadine ..i kad vratim opet na 100% vidim samo pozadinu a auta nema
 
Legend
okada hoces da prebacis auto na pozadinu oznaci ga cijelog sa pen ili poligonal lasso toolom pa onda copy/paste na pozadinu na koju hoces da uklopis autoi u tome je citav fazon osim sto sad imas zavrsnih obrada kao npr.sjena ispod auta i refleksije,ali moras dosta vjezbati da bi dosao do toga:cool:
 
hehe, ajde aBd nadam se da ce bit da hocu i brzo hehehe....trebat ce nam dobri chopera jer se sprema neshto veliko na nasim prostorima xD

haha al zvuci mistericno hahaha :D

nego back to topic

moras kliknuti na layer od auta i stare pozadine da bi iskruzio s nje.....aonda kad odradis to, onda novu pozadinu (layer od te pozadine) staviti ispod layera od auta...i onda ce uspjeti po tutu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top