2. concept:POGLEDAJTE!!!

2. concept:POGLEDAJTE!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev jedan novi..vec 2. po redu...
ovdje sam vec zadovoljniji rezultatom..
mam da se i primijeti neki napredak...:D


to sam opet nesto na brzinu spetljo (ne govorte niss za perspektivu,ko Qurac je,znam)
i od ovoga su nastale mnogobrojne promjene...nadam se da vam se svidjaju,,,:D




 
Član
mislio sam na sjenu ispod auta..nesto malo sjene..jer ako si pravio sjenu i na staklima..i ostatku auta..red je i da dole..al ni vako nije lose..svaka cast..stvarno..
 
Član
Taaky je napisao(la):
mislio sam na sjenu ispod auta..nesto malo sjene..jer ako si pravio sjenu i na staklima..i ostatku auta..red je i da dole..al ni vako nije lose..svaka cast..stvarno..

ahaaaa...a konto sam da je dovoljno :icon_rolleyes: hehe..xD
al vidis...zato imate vi da kazeze dje sta ne dostaje..:D
hvala jos jednom..;)))
 
Član
možda si trebao probati ubaciti neki gril ili mrežicu na ovu masku naprijed , nekako mi prazno izgleda taj trokut , ostalo sve za 10 :cool::cool::cool:
 
Član
sa strane dizajna... nije bas lijep...perspektivu si rekao da ne komentarisemo...al definitivno se popravljas sto se tice photoshopa, samo nastavi... ;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
možda si trebao probati ubaciti neki gril ili mrežicu na ovu masku naprijed , nekako mi prazno izgleda taj trokut , ostalo sve za 10 :cool::cool::cool:

gril-ne!! ovdje nema chroma,nista..:D
a ima carbon,samo sto se ne vidi najbolje...al uglavnom nije "prazno"..:icon_smile:;)
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
sa strane dizajna... nije bas lijep...perspektivu si rekao da ne komentarisemo...al definitivno se popravljas sto se tice photoshopa, samo nastavi... ;)

Sve receno, samo vjezbaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top