2.0 16v ABF savjet

2.0 16v ABF savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako moze pomoc oko 2 stvari :D
1. zanima me ovaj motor generalno
ima hrpa tema znam, ali samo sam citao o njemu, nista vise, niko licno da mi kaze ono realno!

POTROSNJA ME ZANIMA :D (kao sto vidite) :D (u svim mogucim rezimima voznje, posebno bi cijenio iskrene podatke od vas koji vozite ABF)
i potrosnja na plinu takodjer (sekventu, jer potrosnja je ta koja mi je presudna za konacnu odluku)

2. i ako moze neki info ako neko poznaje sta je sa ovim autom? mozda ga kupim, ako je uredan i ispravan
http://www.pik.ba/artikal/8251160/corrado-2-0-gti/

p.s corro je iz sarajeva(a tamo je hrpa "podivljanih auta"), i momka sam lijepo i kulturno na pm pitao par pitanja vezana za stanje auta, tipa : stanje motora, stanje karoserije I DA LI JE UREDAN po sasiji (da nije podivljan, jer kupujem i ne bih "divljaka") - da bi dobio odgovor od njeg- da sam "PUKO KO LAJSNA!"
wtf?
 
i mene je bunilo isto to, vidim ima k glava, pa sam mislio da mozda tako bude otkud znam (ni ja se ne razumijem plaho u ove GTi motore da mogu razaznat sve odmah :D ) ono sto gledam u oglasu staji 2.0 16v 110 KW (a to je ABF) koji nije ni dolazio u corradu nikada, ima onaj 2.0 16v 101kw
i eto kako me oglas zbunio i izgleda sumnjivo pitao sam vlasnika za objasnjenje i dobio gore navedeni odgovor :D
a haman je ovo 1.8 16v
 
Poslednja izmena:
:) to sam gore naveo pretpostavljajuci (samo nisam znao oznaku motora tacno)
a haman je ovdje slucaj da nesto nije uredu i da je brljano cim je ovako (jer da je sve Ok vlasnik, tj PakŠu od vlasnika :D bi rekao lijepo :D )
idemo dalje u potragu za nečim interesantnim (a jeVtinim hahah inace uzimam samo radi karoserije da je u sto boljem stanju i da je UREDNO)
Hvala GreenDeviL ;)
ovdje moze lock!
 
Legend
ovaj u koradu izgleda je KR

evo ti abf-a


IMG001842.jpg



nema K glave , el ubrizgavanje
Istog planiram ubacivati jer je izdrzljiv , nista specijalno kvarljiv znam iz prve ruke
Jedan od razloga je bas ta potrosnja , zavisno od voznje od 7 do 11L

ima ih na forumu valjda ce se jos ko javiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top