1994 Mitsubishi Lancer Evo 2 - World's Quickest Evo

1994 Mitsubishi Lancer Evo 2 - World's Quickest Evo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
7.943 seconds

impp_0903_01_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_one.jpg

impp_0903_02_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_two.jpg

impp_0903_03_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_three.jpg

impp_0903_04_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_four.jpg

impp_0903_06_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_six.jpg

impp_0903_07_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_sevin.jpg

impp_0903_08_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_eight.jpg

impp_0903_09_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_nine.jpg

impp_0903_11_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_11.jpg

impp_0903_21_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+extra_2.jpg

impp_0903_13_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_13.jpg

impp_0903_15_z+1994_mitsubishi_lancer_evo_2_worlds_quickest_evo+pic_14.jpg
 
Uh,trebal komentar?!:icon_eek:

Samo ne gotivim ja bas toliko ova auta za pravca,ali respect,trebalo je ovo slozit;) E ispod 8 sec,uuuh!
 
Član
kako je lud ovo je auto ono "samo za mene" nema nista drugo nego ja i pravac i pici stvarno lud je do pm
 
Član
GLE TURBA :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Ovaj me ne mora prestizat, moze me usisat jebo te :icon_eek:
 
Član
Ne znam ljudi, sve su ovo projekti drama jedna, i truda i para, i ljubavi i svega, al ovo meni Mitsubishia nije vidjelo....tubular chassis, nigdje unutrasnjosti, mozda ostalo samo ponesto od vanjstine da podsjeca jos na njega....nije ovo street racer, ovo je cistokrvni dragster....
 
Član
trizex je napisao(la):
Ne znam ljudi, sve su ovo projekti drama jedna, i truda i para, i ljubavi i svega, al ovo meni Mitsubishia nije vidjelo....tubular chassis, nigdje unutrasnjosti, mozda ostalo samo ponesto od vanjstine da podsjeca jos na njega....nije ovo street racer, ovo je cistokrvni dragster....

vala potpis ....
 
trizex je napisao(la):
Ne znam ljudi, sve su ovo projekti drama jedna, i truda i para, i ljubavi i svega, al ovo meni Mitsubishia nije vidjelo....tubular chassis, nigdje unutrasnjosti, mozda ostalo samo ponesto od vanjstine da podsjeca jos na njega....nije ovo street racer, ovo je cistokrvni dragster....

potpis da,ali kakve to veze ima,jel podforum "kako to profesionalci rade" ili nije?

Ne zajebavam te triza nista,samo velim,nema veze sto nema nista od mitse,ali ebi ga mora se nekako zvat auto.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top