1991 godina brdska trka Vlasenica reportaza

1991 godina brdska trka Vlasenica reportaza

Legend
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/LTQ0sBfCde0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pero Jercic, klasa H, covjek smrsao sa 105 kg na 65, i 1991 uzeo prvo mjesto u vlasenici u H klasi. :D :D :D
 
Član
Bio sam juce na trci Vlasenica 2013.
Bilo 34 vozila, u vise kategorija. Bodovalo se za ukupni poredak u BiH.
Da ne nabrajam sada sve, uglavnom su najvise nagrada odnijeli Mladen Soljic-Reno Clio, Suad Hota-Lancia Delta, i individualno i klupski, uz njih jos i Dojcinovic-Peugeot 106, Maksimovic-Citroen Saxo?.
Hota je oborio i rekord staze, sa svojom Deltom :icon_eek: koja ima nevjerovatan start...i za to dobio peceno jagnje :cool:
Vrijeme lijepo, uslovi idealni, veoma dobra organizacija, fer-korektno-sportski, sve je proslo bez ijednog problema.
Steta, sto je u publici bilo samo ljudi iz Vlasenice, i oni koji su dosli sa takmicarima, koliko sam uspjeo ja viditi...
 
Član
bila je organizacija ok ali uz malu zamjerku jer nisu imali dovoljno redara i sudija. jer bilo je gresaka koje su nastale na stazi krivicom organizatora jer je doslo do pucanja mjenjaca i ulje se prosulo pred krivinu da bih iduci takmicar koji je naisao zbog tog istog produzio pravi i ostetio malo auto a da na to nije reagovao niko zutom zastavicom
 
Član
Nemogu tvrditi da je istina, ali sam bio kod organizatora kad su komentarisali o tome, i oni tvrde da su bile zastave ali da to takmicar koji je bio sledeci nije vidio...e sad, mozda i jeste tako a mozda je to i njihov izgovor samo.
Ali cini mi se da su tog takmicara vratili na ponovni start, da ne bude on ostecen.
 
Član
druze kako mu je mogao mlatiti zastavicom kad je redar bio na toj istoj krivini a ulja je bilo 20 do 25m. redar se nije povukao prije mrlje da bih mogao pravovremenu zastavicu da pokaze a i nije vozio ponovni start jer je zeznuo prednji lijevi tocak a ja sam licno bio sa Enginom vozacem tog ostecenog clia. jer ipak je to mozda najbrza dionica staze ima dobrog pravca i da bih pravovremeno odreagovao morao je sudija mnogo ranije da da zutu zastavicu
 
Član
Sad ti rekoh, neznam sta je istina od toga.
Vidim da sad govoris o Cliu, A.Kurtovicu cini mi se, on je razbio auto vidio sam, a mislio sam da se radi o nekom drugom, jer prije trke na treningu su vracali, 4-5 auta na ponovni start, mislio sam da je zbog toga.
 
Član
A. Kurtović vozi juga i njemu je dreknuo mjenjač a Engin je sa Cliom vozio i on je imao štetu na vozilu. Nažalost obojica su dobro vozili ali su imali pehove tako da je šteta što nisu uspjeli da voze do kraja za sve pare
 
Top