18-ke felge,, golf 4gti????

18-ke felge,, golf 4gti????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
drugovi pomagajte,, ne znam sam sta da radim,, znam da je bilo vec govora o ovome ali temu nisam nasao preko search-a,,
interesuje me koliko je pametno preci na 18ke 225 40,, trenutno su 205 55 16
sta mislite,, kod mene je fabricki gti ovjes, koji je tvrdji i malo nizi od ostalih cetvorki,,
1 cm i 1,5cm,, vozio sam cetvorke zagevindane na 18kama, i to je meni previse neudobno,,
na r32 je fabricki 18 set felgi,, sad sta raditi nisam pametan,, ja bi ih uzeo pa probati:123: kako puni:lol:
 
ma kupio sam vec 17ke, ali na spustene karambolke i pragove nisam dobio zeljeni efekat:icon_cry:
tako da meni ispod 18 ne prolazi
 


Uploaded with ImageShack.us
crno sive, izgleda da ih treba farbati,, a dosadilo vise i ne znam koji ce mi biti set da farbam

rale_cazin je napisao(la):
18ke bez gevindi i ne pokusavaj
A sto se visine tice ja da imam cetvorku isao bi na 19ke

sto bez gevindi,, ne volim ja da je to previse blizu da kaci,, zapinje,, i sl
to mi nije previse bitno,, nek ostane do obrve 5 cm

a 19 ni slucajno,, ko bi sa tim po ovim sepetima od puteva vozio,,
i 18 je previse ali za njih bi se zrtvovao:icon_biggrin:
 
Nista ono tebi nece zapinjati,evo u mene neka normala...Jes spustan al ne bas sad da lezi na cesti, takoder 18" i super su mu legle..Sad udobnost, i nije neka....Al ko to od nas gleda??? Takoder na gewindama i 18" znaci:123:



Uploaded with ImageShack.us
 
ma dobro ne moram sad spustati,, bice malcice lufta do obrve i to je to,, a jbg ne bi trebalo
pretjerano na udobnost uticati,, fabricke ostaju opruge
 
Član
Drug ne znam za tebe ali meni ove santa monica 17-ke najbolje lijezu na mk4...
member-mario_marques-albums-my-daily-car-picture2590-my-factory-17-wheels-speedline-santa-monica-overall.jpg
 
http://www.bhtuning.com/alu-felge-velicina-t-5905-5.html
ma razumijem ja tebe blackdevil,, tebi je recimo spustanje
prva ili druga stavka kod auta,, meni iskreno nije, jer se volim svukuda zavlaciti, a kad pocne grebati patos ili nesto,
digne mi se kosa na glavi,, mene najvise interesuje da li gubim previse na udobnosti,

todorovic je napisao(la):
Drug ne znam za tebe ali meni ove santa monica 17-ke najbolje lijezu na mk4...

ma nisu one lose daleko od toga,, ali meni nemaju ono nesto sto bi me šprivuklo,,
a leze dobro na fabrickom kitu,, aja tu fabriku bas nesto ne gotiv, cast sportsim primjercima,
r32, m,, amg, s, i sl i sl,,,
 
ma mislio sam i ja dok nisa,m 17ke stavio,, onda sam vrlo brzo promjenio misljenje

ili da izvucem felge distancerima 17ke, da izgleda spustenije i sire:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top