17" felne!!!!Help

17" felne!!!!Help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedno pitanje za ove momke koji vec imaju iskustva sa felnama i gumama, da li je moguce staviti 215/40/R17 na audi 100 1988 god. da nista ne struze!!!
 
Jesil 100% siguran posto sam vec uzeo felne i sad samo gume trazim, usput ak neko ima 17" polovnih, nek mi javi!!!!
 
Član
druze znas ti kolika rupa u blatobranu kod 100-tke, moze pod njega i 19 sa nizim profilom ko od sale hehe ;)
 
Član
10000% može, no automobil će ti bez opruga novih( sportskih) izgledati kao koza, ako razumiješ što želim reći.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
10000% može, no automobil će ti bez opruga novih( sportskih) izgledati kao koza, ako razumiješ što želim reći.

Pa i nece bas ja sam danas servisirao jednog 100 na 17-kama i to na 45 profilu, a tvornicki je ovjes, sasvim lijepo stoji na cesti... ;)
 
Član
Iz Zenice je lik prodaje gume bas tu dimenziju sto ti trazis u dobrom stanju evo ti broj pa kontaktiraj 061 506-027
 
Član
ErRoR je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
10000% može, no automobil će ti bez opruga novih( sportskih) izgledati kao koza, ako razumiješ što želim reći.

Pa i nece bas ja sam danas servisirao jednog 100 na 17-kama i to na 45 profilu, a tvornicki je ovjes, sasvim lijepo stoji na cesti... ;)

Uvjeren sam da su te opruge skraćivane ili su druge niže pod vozilom, a opet možda se varam.
 
Hvala momci na savjetima, kupio sam gume 215/40/17 i extra su mi sjele na 100 -ku, hvala na savjetima, stavit cu par slicica ovih dana, da vidite kako izgleda!!![/align]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top