1400 KS za rođendan? Može! Bugattijev Veyron

1400 KS za rođendan? Može! Bugattijev Veyron

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bugattijev Veyron kao da nije dovoljno ekskluzivan u svojoj "običnoj" izvedbi već su potrebne brojne limitirane serije mističnih imena, fantastičnih performansi i cijena koje bi bez problema spasile rebalansirani BiH proračun. U Ženevi bi tako Bugatti trebao predstaviti Veyrona u posebnoj Centenaire izvedbi, a kao što ime govori riječ je o slavljeničkom modelu kojim se obilježava Bugattijevih 100 godina.
27veyv.jpg

Proizvođač zasad skriva tehnikalije novog supersportaša, ali je gotovo sigurno da će se pod elegantnim "limom" naći 1400 KS sposobnih ovog stogodišnjaka potjerati do okruglih 440 km/h. Neki izvori tvrde da bi Centenaire bez problema mogao ići i brže od 450 km/h da nije guma koje nisu u stanju izdržati naprezanja pri takvim brzinama. Izvrsne performanse navodno su posljedica i opsežnog zahvata na skidanju suvišnih kilograma, pa je Centenaire od standardnog Veyrona lakši najmanje 150 kilograma.

Kako sve to izgleda, kakvim motorom je pokretano te koliko će koštati doznat ćemo u Ženevi.
 
boze sacuvaj:icon_rolleyes:
ne znam sto se raja fura na tolike brzine,meni je vazno da je auto startno i dosta mi nekih 200km/h,a usput duze cu zivjet:lol:
 
Član
pretjerivanje...po meni je i sam obicni od 1001 KS prejak...
al vidjeli skidaju ih dosta slabiji u brzini i ubrzanjima, pa sta ce VW nego nabijat snagu...
ccc :icon_rolleyes:
 
Član
Evo ti jedan video za nemirne snove :cool::cool:

Vidis kako su posteni ovi iz VW-a, puste ove M-ove da isforsiraju prvu brzinu :lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Wcb4hUP7XpY
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Evo ti jedan video za nemirne snove :cool::cool:

Vidis kako su posteni ovi iz VW-a, puste ove M-ove da isforsiraju prvu brzinu :lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Wcb4hUP7XpY

HAHAHAHAHA sto ga izofira lik
:D
 
Član
gledam danas, onaj "obični" Veyron rezervar od 100 litara satare za 12 min :lol::lol::lol::lol::lol: ne može se ni od kuće do pumpe doć :lol::lol::lol::lol:
 
Član
punisher je napisao(la):
gledam danas, onaj "obični" Veyron rezervar od 100 litara satare za 12 min :lol::lol::lol::lol::lol: ne može se ni od kuće do pumpe doć :lol::lol::lol::lol:

ugradis plin hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top