13" 5.5 J

13" 5.5 J

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ove 15" na KECA

_vwfan_ je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
mate123 je napisao(la):
sta moze bit starom magarcu stavi i vozi malo struze a ipak se okrece

dobar savjet kolegi :lol: pa kad ostruze nek tebi dodj da ga castis lakirenjem :D sala...stavis ovaj profil na keca,efekat sljedeci..zadnji dio opteretis,struze...svaka rupa na cesti bice kao da te maljem opale u sasiju...motanje puni lijevi,desni..felge ili gume struzu unutrasnje blatobrane ili lafete...znaci ako je profil veci od /50...
Tako je, plus sto imas magarca na cesti :)

na cesti i u autu :lol:
e bas sam magarac,prvo sam trebao pitat pa onda dogovarat ali evo rijesio sam i to valjda ce covjek da prihvati izvinjenje:icon_smile:
Hehe nije na tebe mislio, vec je mislio da ces se osjecat u autu kao na magarcu... ;) :lol:
 
Član
RE: ove 15" na KECA

na tim felgama su gume profila 195/65 sto ti nikako nepreporucujem da to namontiras na auto.. uzmi felge pa prodaj te gume i kupi nizi profil,195/50,195/45,185/55 itd.. 195/65 je previsoko i kod mog golfa IV.. gadi mi se kad pogledam gume:icon_smile:
 
RE: ove 15" na KECA

nije 15-ka za keca....opterecujes auto bezze,gubi snagu,poveca potrosnju..vez obzira koji motor je pod haubom.,,.-a tj sve sto ti netreba.,,,problem je naci 13 ili 14 lijepe felge a i naci gume sa manjim profilom za nj.................moje misljenje je 14-ke max
 
RE: ove 15" na KECA

http://www.bhtuning.com/cazinska-auta-malo-slika-t-28898.html
kod nas ima keceva ali nigdje nije preko 14 ke
imas tu par primjeraka sa se radi sa manjim felgama na 8 ili 9 jota
 
Član
RE: ove 15" na KECA

E ovao kod mene 195/50 15ke i sttrugalo nazad pravo i sirio rubove znaci moze ali ako sjedne nazad 2 normalno gradjenih ljudi ili jedan teskas gotovo struze znaci vece od /50 ne moze
 
Član
RE: ove 15" na KECA

eh ljudi nasao sam druge 13" ATS klasik valjda ce dobro stajat na KECU 5.5J najvjerovatnije ih uzimam
 
Član
RE: ove 15" na KECA

ma mogu felge al moras staviti skroz niskoprofilne gume...koje su skupe....zavisi od marke...felge mogu...felge sa gumam ne mogu....
 
Član
evo da ne pravim novu temu nego da se nadovezem na ovu sutra bih trebao kupiti felge ats klasik 13" 5.5 J za pocetak sam trazio samo da nisu obicne tako da cu vjerovatno uzeti ove sad me interesuje koje dimenzije guma pasu na ove felge a da ne izgleda lose,jest da su uske al jbg..
 
Početnik
pase ti svaka 13-ka, sad sto manji profil stavis ljepse izgleda...samo ces tesko naci 13-ke nizeg profila, jedna nova 175/50 ti kosta 150 KM....al stavis 165/65, nije je tesko naci, a ne izgleda lose..kod mene su 13-ke, sirine 6jota, i lijepo izgleda sa gumama 175/65, a nazad su mi 175/70, i lose skroz, uzas ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
pase ti svaka 13-ka, sad sto manji profil stavis ljepse izgleda...samo ces tesko naci 13-ke nizeg profila, jedna nova 175/50 ti kosta 150 KM....al stavis 165/65, nije je tesko naci, a ne izgleda lose..kod mene su 13-ke, sirine 6jota, i lijepo izgleda sa gumama 175/65, a nazad su mi 175/70, i lose skroz, uzas ;)

znaci ove su malo uze od tvojih,ma da budu ko tvoje bilo bi odlicno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top