1. VWCC meet Split '09, 18.-19.04.2009

1. VWCC meet Split '09, 18.-19.04.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zanima me ima li zainteresiranih vw fanova za odlazak na vw meet u Split jer ja osobno planiram da idem sa par prijatelja ako sv bude uredu nedaj bože neplanski da nešto ispdane al 99 % da idemo pa da vidim dali ima netko želju da ide da idemo skupa evo detalja za meet

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=23580
 
Član
Ja sam zaintresovan... al nisam siguran 100%. Javim ti se uskoro da potvrdim ili otkazem :icon_rolleyes:
 
Legend
uh.. ovo se ne propusta, ali su mi te sedmice ispiti, pa nista od mene, a i za ovo treba bas sredstava ;)
 
Član
Mozda budem ja u SPlitu tada, jest da vozim Skodu, ali opet sam iz iste tvornice ko i vi :icon_biggrin:
 
piše fino onaj tko misli dolazit na meet treba da se stavi na spisak onaj tko ne bude na spisku a pojavi se na meetu bit će udaljen jer se mora znati točan broj gostiju radi hrane pića i svega i naravno plaća se sami ulaz na meet ranije na žiro račun dakle tko misli ić to mu je radit ja neću da se bilježim još do prije 10 dana prije meet jer ima još dosta vremena ako bude sve uredu sa autom idem 100 %
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Mozda budem ja u SPlitu tada, jest da vozim Skodu, ali opet sam iz iste tvornice ko i vi :icon_biggrin:

prosle godine na vw skupu bili su momci iz seat kluba, audi kluba kao i sa skodilacima, sve je to ista grupacija ;);)
 
e ovako pričao sam sa momcima na drugom forumu iz hrvatske tj sa organizatorima dakle oni koji žele ići na meet moraju ranije platit 50 kn tj 12KM da bi oni imali s čime raspolagat za dalju organizaciju tj spavanje hrana piće itd jer sve će biti u milimtar i neće se moć doć nenajvaljeno i slično samo sam prenjeo kako su rekli ja ništa ne odlučujem pa dakle tko ima volju da ide napisat ću vam žiro račun i da se doda na listu gostiju to bi bilo to hvala svima na razumijevanju i nadam se da bar netko ide iz bih i meni bi osobno bilo drago da neidem sam pozz svima

ŽIRO RAČUN

Ante Milić
Senjska 61
21204 Dugopolje

2340009 - 3212004314
 
Član
ja sam clan vwclubsplita.pa vas molim da ako mislite ic u st na meet da se nadopisete ovih dana na listu,jer nam je meet brzo,a vremena sve manje.a zelimo organizaciju na nivou-unaprijed hvala....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top