1. VN Australije 16.03 - 18.03.2012

1. VN Australije 16.03 - 18.03.2012

Član
ernadhusic je napisao(la):
dali neko zna zbog cega HRT nema dozvolu za start na utrci sad vidjeh neku vijest ali nista nema objasnjeno?
Nisu odvozili dovoljno dobro vrijeme da bi dobili dozvolu za start.

http://www.gp1.hr/hrt-nije-dobio-dozvolu-za-sutrasnju-utrku/
 
Član
moraju biti unutrar 107% najboljeg vremena....tako sam ja shvatio pravila....znači prespori vozači uopće nesmiju voziti utrku...da se nebi više događalo da u 7. krugu vodeći pretječe nekog za cijeli krug....a kasnili su 7 sekundi u kvalifikacijama za vodećim....mislim da je to previše za jednu f1 momčad
 
Član
mogu voziti i ako ne ostvare 107%, medjutim da bi vozili moraju dobiti odobrenje od FIA-e, sto danas nije bio slucaj. tako da nece ni startati...

shumi me pozitivno iznenadio, znaci, mercedes je napravio fin pomak. gledajuci proslu sezonu kad je u skoro svakoj utrci bio dosta bolji nego na treningu, sutra bi se mozda moglo ocekivati i njegovo prvo postolje nakon povratka. a nije imao ni neki veliki zaostatak u odnosu na hamiltona. nadam se dobroj utrci sutra :cool:
 
Član
Bravo Button zasluzeno , kao ocekivano- pametnija voznja i dominirao je citavu trku

Bravo Kimi za prvu trku , samo da je startao sa bolje pozicije
Zao mi Grosjeana sto nije ostao u utrci

Mercedes Gp isti problem kao prosle god. nemaju tempo

RB ipak ima brzine

Sauber i William iznenadjenje

Ferarri , Alonso kao uvjek mora cupati max iz bolida
 
Član
Ja uzasa, bit ce kao i prosle godine, pogledao prvu trku i zdra'o. Sve sto je valjalo su unistili u F1, jos nek daju racunarima da voze i ukinut ce i zadnju mogucnost da nesto krene mimo plana. Pa klasa 16 na SR402 je uzbudljivija od ovoga... Onaj jadnik sto se razbi u zadnjem krugu, kako mu se "ritnu" formula, al i kako je samo cvrsta, opalila zid onako i jedva se vidi neko ostecenje...
 
Član
nek je dugme ispred nigera i sve super :D

ma nista, batalim se formule vise... da barem ima neki drugi kanal sem njemackog rtl-a... jezik, reklame,... ubise poprilicno :icon_rolleyes:
 
Član
Nisam gledao.Drago mi je da je Button pobjedio. ;) .Cak i nakon naslova svjetskog prvaka bio je podcjenjen ali ima konstantu.

Limpi je napisao(la):
da barem ima neki drugi kanal sem njemackog rtl-a... jezik, reklame,... ubise poprilicno :icon_rolleyes:

Ovaj stream je na Engleskom

http://www.vipbox.tv/watch/32669/1/sky-sports-f1-channel-launch-live-stream-online.html
 
Član
Limpi je napisao(la):
nek je dugme ispred nigera i sve super :D

ma nista, batalim se formule vise... da barem ima neki drugi kanal sem njemackog rtl-a... jezik, reklame,... ubise poprilicno :icon_rolleyes:

Jesu ama bas dosadni sa i Vettelom i schumijem ko da nikoga vise na pisti nema

Rezultati Trke
Aus2012.jpg
 
Član
Jetta TDI je napisao(la):
Po meni dva najbolja vozaca u F1

Hamilton i Button

jel fkt i dalje to mislis?? smijesno. za buttona se slazem, uz alonsa daleko najkompletniji vozac. vettel tek treba da se dokazuje.

vidjecemo kakva ce biti sezona, ipak ni staza nije nesto previse atraktivna...

sto se tice prenosa, svi koji imaju telemach mogli su pratiti na Sport klub Prime utrku. nezz da li jos neki drugi kablovski operater ima SK u svojoj ponudi...
 
Button ako ne bude prvak ove godine , nece nikad :icon_biggrin: Lewis se pomirio sa Nicole , sad ce on dobro da vozi :D

Steta za Grosjeana...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Onaj jadnik sto se razbi u zadnjem krugu, kako mu se "ritnu" formula, al i kako je samo cvrsta, opalila zid onako i jedva se vidi neko ostecenje...
Sta su ti karbonske sasije ;) plus vrlo je lagana.Skupa sa vozacem i preko 100 litara goriva citav bolid je oko 620kg tezak :icon_biggrin: kao Fico.Da je tezi,npr 1500 kg ili 2 tone kao danasnji cestovni auti vjerovatno bi se razbio ko lubenica ali je lagan i cvrst
 
Top