1 Rad koji je na 25% evo kako sad izgleda

1 Rad koji je na 25% evo kako sad izgleda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Otprilike je na 25% tek sam poceo ali kad zavrsim . . . .  Pa me zanima vase misljenje o mom 1 radu kojem fali jos 75% da bude gotov :D
 
Član
ove felge su cudne,otprilike je isti ugao a prednja skroz tamna,zadnja nije?
ne znam sta si mislio postic...ovo oko brisaca uradi,brisaci su suplji,znas valjda na sta mislim,sad ti je ostalo svijetlo...a tablica me nasmijala,pa to valjda stavljas na kraju:)natpise i tome slicno...jer ako budes stavljao neki body kit na nju moraces opet tablicu radit...za sad nije lose,samo radi,vidjecemo sta ce bit od svega ovog;)
 
Član
pa neki radovi budu gotovi na ovom stupnju zatamljena stakla spusten felge ja jos skino znak s maske uklonio lajsne steke itd kako je to ispalo a kad se sve zavrsi bice :D BOli glava haha
 
Član
ma sretno og1 sve sam rekao na msn...u hhh ja sutra nesto uradim na oom cudu mislim dacii...
 
Član
rekao je edoze već nešta,ja bi ti samo dao savjet za bočna stakla...
selktuj staklo sa polygonal lasoo tool prenesi selekciju na nebo pa CTRL+C
vrati selekciju nazad na staklo pa CTRL+V namjesti prozirnost (opacity) layera i izgledaće ti stakla ekstra :cool: vako su tamna stakla i bez sjena :D
samo nastavi raditi biće dobar rad ;)
 
Član
evo mali update za felge rekao sam da cu ovom cudu bar felge staviti xd.....OG1 sta kazes nije loshe....:cool:
 
Super Moderator
druze... ja bi vratio one prve felge, samo bi onu prednju malo posvjetlio i jos je centriro... pomjerio bi je prema dole jer pravis da profil gume bude mali a dole ti ima viska gume :D
 
Član
gdje su stakla
allocafe.gif




080402gudl_prv[1].gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top