1. maj!?

1. maj!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Et kao sto svi znate, 1.maj se obiljezava kao dan rada.. eh sad posto smo mi svi neradnici :D (salim se) sta mislite da se okupimo negdje, npr na barice il tak nes, da bude nes kao nedeljno okupljanje samo u cetvrtak kad pada 1. maj


et sta vi mislite ?
pozz
 
Član
cisto sumnja je to izvodljivo
posto vecina raje ima neke svoje planove za konzumiranje i intoksikaciju :D :D :D :D :D
bolje bi bilo taj vikend
 
Član
ahah
ma jasta
mi kontali na neko od okolnih "brda-planina" :D
ili ak bude ovdje kise, gasat do Mostara, pa tam malo prohodat!! et
zop
 
Član
c SEat a je napisao(la):
ahah
ma jasta
mi kontali na neko od okolnih "brda-planina" :D
ili ak bude ovdje kise, gasat do Mostara, pa tam malo prohodat!! et
zop

To bi bio lom ja mislim... svega bi bilo... :)))
 
Član
jos jedna INFO...
pazite da ne popushite kaznu :D
bice patrole koje ce obilazit i nadgledat dje palite vatru!
na Vrelu B. mislim da nece smjet uopste se palit, osim tamo kod onih kucica dje dozvoljeno
znaci "ne meres" na sred livade zapalit :D (vutra) :D
pozz
 

edo

Član
daj noke pa nemam ja 16 godina,na taj dan se provodi sa djevojkom i ekipom negdje malo dalje,ja odoh na vlašić,,,mislim da če i većina članova negdje sa djevojkama...
 
Član
e crnjaka ja uzeo "vutre" i sada ne smijem da palim na livadi nista ja cu onda na asfaltu
 
Član
djulba je napisao(la):
daj noke pa nemam ja 16 godina,na taj dan se provodi sa djevojkom i ekipom negdje malo dalje,ja odoh na vlašić,,,mislim da če i većina članova negdje sa djevojkama...

Heh otvorit cemo temu gdj sam bio za 1.maj.
E i da ja pozdravim iz tucepa i da se ovako javno zahvalim na ovome besplatnom bezicnome internetu republici hrvatskoj, ja se sa svojim notebukom nakaci pa vas pozdravljam, i obavjestavam ko planira prema CRO nek se pazi Jablanicom,Konjicom i Čapljinom ja sam zaradio dva potplaćivanja i jednu prijavu sve radari... pozzz sa Jadrana :)
 
Legend
svi gledaju da idu na svoje strane sa naj milijima ......

sve u svemu ,lijepo se provedite drugovii ;)
 
Član
zelim vam lijep provod na 1.mai.. ovdje shvabe slave i dan oceva pa se momci malo otresu svojih djevojaka *hihi* a valjaju kasnije, da dovezu pijane glave kuci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top