1/4 Finale Battle Ground 2 par

1/4 Finale Battle Ground 2 par

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Anais vs Remblender

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 19.02 do 23:59
sretno!



1600x1200
http://www.netcarshow.com/mercury/2006-milan_premier_v6/1600x1200/wallpaper_04.htm

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
ovdje idu radovi

Remblender:


Anais:


kao prvo da budemo jasni, ni jedan od ova dva rada nema realisticnost na visokom nivou... e sad:

Remblender:

Svidja mi se zamisao auta u gold boji, a jos vise mi se svidja ideja da napravis kalendar.. ludilo, svaka ti cast. potrudio si se i sa ostalim radovima na kolima sto je nesumnjivo odlicna stvar. e sad, boju auta nisi uskladio sa bojom felgi. i jos jedna stvar.. premalo kontrasta, tj. razlika ima.. sve je u monotonoj jednobojnosti. ime mi se svidja... divno stoji

Anais:

kombinacija boja na autu je odlicna. detalji kao intercooler su takodjer dobri i idu uz ime... ali zar je moralo u pustinji da to bude?
i zasto je ocito da je u pozadini BMW.. odvlaci paznju sa rada.. ali u ovaj rad je ulozeno mnogo truda i djeluje skladnije..

Remblender:
trud: 8
dojam: 8
ime-auto odnos: 9

Anais:
trud: 9
dojam: 9
ime-auto odnos: 7

Sve u svemu Anais se je dosta potrudio i napravio upecatljiviji rad.. cestitam.. :)
 
Član
Hvala, Cuj sto BMW mora da odvlaci paznju pa jel BMW il nije :D A sto se tice toga sto je moralo u pustinji, jbg prazan komp nemam slika nemam donora nemam nista zivo a o backgroundima da nepricam tako da sam pokusao nesto u pustinji izorganizovati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top