1/4 Finale Battle Ground 1 par

1/4 Finale Battle Ground 1 par

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Outrage vs emir_89

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 19.02 do 23:59
sretno!



1600x1200
http://www.netcarshow.com/rolls-royce/2008-phantom_tungsten/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
ovdje idu radovi

Emir_89


Outrage


Emir:
svidja mi se ovaj rad. detalji su divno odradjeni. ukidanje brava, decentna prosirenja blatobrana... sve je u redu. Ime mu veoma lijepo odgovara. Felge su idealan spoj elegnacije, luksuza i sporta.. ALI, uradio si nesto sto mi j izazvalo ogorcenje. stavio si masku od Bentleya na Rollsa. nije da mi se ne svidja. lijepo je uklopljeno, ali si unistio jedan detalj koji ovog Rollsa i sve ostale cini tim sto jeste. a drugo, stavio si masku od glavnog konkurenta. to je nekako kao da na BMW-a stavis masku od mercedesa ili audija..

Out:
ovako.. tvoj rad nije elegantan kao emirov ali je oeoma upadljiv.zraci prisutnoscu. dodavanje decentnog spojlera na branik je uspjesno proslo. izbor felgi nije na nivou emirovog rada ali su felge dovoljno skupocjenog izgleda da zadovolje ovaj auto. kombinacija boja je top. istinsko osvjezenje a samo ime je perfektno odabrano. detalji kao zatamnjena prednja svjetla daju malo daska ovoj ludoj igri boja. i da, ovdje se ponosno istice ona stvar koja je na Rollsu uvjek prisutna, grill i Emily...

Emir_89:

trud: 9
dojam: 7
ime-auto odnos: 8

Outrage:

trud: 9
dojam: 8
ime-auto odnos: 9

outrage cestitam.. pobjednik si u ovom dvoboju.. :)
emire, vise srece slijedeci put, ipak je vazno da si ucestvovao. savjet: potrudi se malo oko farbanja... :)
 
Član
Hvala freek! Evo da i ja kazem nekoliko stvari za sovj rad,luksuz i cistu eleganciju sam svjesno izbjegavao,ovim radom sam pokusao napraviti nesto izmedju elegancije i blagog sport izgleda,s toga i ove felge koje su imale za cilj da mu malo daju svjezine u sve ovo!A kako bi moja ideja dosla malo do izrazaja,postavio sam i mali spojler na prednjem braniku kao i prag koji mislim da nije previse agresivan i da se idealno uklapa u moju koncepciju!

Emire cestitam jos jedno,rad je jako jako dobar!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top