1/2 Finale Battle Ground 2

1/2 Finale Battle Ground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Anais - Outrage

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 29.02 do 23:59
sretno!

51441205df8.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/audi/2008-a5/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
Outrage:


Anais:


Out:
sam si mi rekao da nisi imao puno vremena da radis, a i vidi se.. boja je totalno nerealna, detalji nikakvi.. felge mi se svidjaju kao i cinjenica da si retrovizore smanjio..

Anais:
ti si se dosta vise ubacio u ovaj rad. vidim da ti je puno leglo ovo auto. odabir felgi je odlican posto ide uz ime i karakter automobila. jedina prava zamjerka su sjene na felgama te netaknute "slonove usi" (retrovizori).

Out:
trud: 6
dojam: 6
ime-auto odnos: 8

Anais:
trud: 9
dojam: 8
ime-auto odnos: 8

Anais je pobjednik!
Cestitke pobjedniku! :)
 
Član
Sve ukupno rad je radjen sat vremena i to sinoc prije nego sam ti poslao,sam ugrabio vremena,tako da sam samo uradio kako bi ucestvovao! Anais cestitam i sretno u nastavku!
 
Član
Svaka cast na oba rada! Anais je uradio bolje rad a i Out nije lose uradio za, kolko kaze 1h! Ja sam ovo auto isto uradio i potrefili smo iste felge Out! Cestitke pobjedniku i sretno u nastavku!
 
Član
hvala :) Sto se tice retrovizora nisam ih zelio dirati jer ipak DUB je nesto specificno par detalja na autu sa ogromnim felgama i to je to... Meni se strasno svidjelo ovo sto sam uradio a meni se rijetko kad svidi ono sto ja sam odradim :)

Jos jednom hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top