03.02.08' slike

03.02.08' slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dino je napisao(la):
Tipo16V je napisao(la):
nek smo i tvog citrosa vidili boki napokon ...

Nije to Bokijev nego Armanov :icon_smile:

Da, nije to moj, moj je redizajnirani model :icon_smile:

Ev oba na istom mjestu, slikica sa SR Sarajevo 07, moj je plavi...



Stavljao sam vise slika tamo pod clanove, tek kad sam se registrovao na forum.
 
Član
TuLe je napisao(la):
opet seres eddo... kad je u pitanju da se gleda nek je sto vise ima, a kad je u pitanju da budes s njom... nek je sto manja... pa de se za jednu vrstu odluci ccc :D

jarane ja mislim da ti malo vise seres nego sto bi trebo .... isto tako mislim da stvari koje JA kazem TEBI .... trebaju ostat stvari koje sam JA reko TEBI .... a ne da ih dajes citavom balkanu .... care preispitaj se malo sta ba radis ovo ti nije uredu .... sto je privatno nek stoji privatno a sto nije to slobodno komentarisi do mile volje ....
 
Član
JD. je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Prelijepa je u licu to bez daljnjeg .... al stvarno ne salim se .... al dragi emire ovo nije treba .... ovo je pola trebe .... fali mesa ....

mislim da si malo presao granicu kulturnog ponasanja

ovakvim izjavama nije mjesto na forumu

imas dernek.ba pa komentarisi cure do mile volje...

aaaa samo jedno pitanje .... ko si ti da ti meni govoris sta je kulturno ponasanje???? .... jesil ti to mozda napiso neku knjigu o kulturnom ponasanju .... il jesil makar nekad u svom zivotu procito neku knjigu o kulturnom ponasanju ???? .... care .... nemoj da nastavljam .... Lijep pozdrav
 
Legend
eddo smiri se
nisi u pravu ;)

bezze pricas gluposti..

ne idi u offtopic, ne kontam koji q uopste dajes takve komentare, reci super meet i zdravo..
 

JD.

Član
eddo je napisao(la):
aaaa samo jedno pitanje .... ko si ti da ti meni govoris sta je kulturno ponasanje???? .... jesil ti to mozda napiso neku knjigu o kulturnom ponasanju .... il jesil makar nekad u svom zivotu procito neku knjigu o kulturnom ponasanju ???? .... care .... nemoj da nastavljam .... Lijep pozdrav

dobro kad je to tebi normalno daj nam stavi sliku svoje rodice/sestre/djevoke pa da je malo drugi na taj nacin komentarisu a ti se nemoj buniti uredu ?

eto kad je kulturno, svaka cast ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
eddo je napisao(la):
aaaa samo jedno pitanje .... ko si ti da ti meni govoris sta je kulturno ponasanje???? .... jesil ti to mozda napiso neku knjigu o kulturnom ponasanju .... il jesil makar nekad u svom zivotu procito neku knjigu o kulturnom ponasanju ???? .... care .... nemoj da nastavljam .... Lijep pozdrav

dobro kad je to tebi normalno daj nam stavi sliku svoje rodice/sestre/djevoke pa da je malo drugi na taj nacin komentarisu a ti se nemoj buniti uredu ?

eto kad je kulturno, svaka cast ;)

malo uleti ja bzze gledam bi biJEVE pa procita postujem to sto kazes moj respect.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top