01.04. okupljanje...

01.04. okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e da reko da preduhitrim igy-a, da napisem novi post o danasnjem skupljanju...necu nista duzit, samo da napomenem da sam sve snimio kamerom, i da cu napraviit neki mali film...vidjet cu da uploadiram, ako ne onda przite sebi cd-ove...:)
 
Član
Danas je bilo jedno od vecih okupljanja barem do sada od kada ja dolazim...Samo ovako treba nastaviti ali treba druga kota za kafu onaj interex nije nesto...treba neki kafic ili tome slicno....
 

IGY

Član
vzoi.jpg

ipnx.jpg

feyv.jpg

sedj.jpg

sybb.jpg

qadw.jpg
 
Član
odlicna stvar...nalozi pravo i ono ja bar jedva cekam slijedece okupljanje...evo posto slika nema moj haver je snimo okupljanja pa ce tako jos koji put pa cete dobiti dvd uradjen pa razmjenite....danas je bilo super a zika u audiju od koje se dize kosa na glavi je zvejr...i imam samo jednu molbu ko bude slikao neka da nekom ko radi u photoshopu d a stavi zig na sliku bhtuning da se zna da su nase a da nam neko pokupi i hvali se ...vjeruj te mi znam zbog cega govorim....
 
Član
Adi_A3 je napisao(la):
Danas je bilo jedno od vecih okupljanja barem do sada od kada ja dolazim...Samo ovako treba nastaviti ali treba druga kota za kafu onaj interex nije nesto...treba neki kafic ili tome slicno....

tesko naci mjesto gdje ce se nas 15 poredat da sjedimo skupa... sto se mene tice mozemo donjet i stolice na wrbanju :D .... ak neko ima kafic ...ili prijedlog bujrum....
 
Član
ma nesta cemo valjda skontat, a sto se cd-a tice, napravit cu ja to uskoro, jer slab sam trenutno sa vremenom skola me ubi, tako da u skorije vrijeme se nadajte snimku..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top