Zbog kvara polio automobil benzinom i zapalio ga

Zbog kvara polio automobil benzinom i zapalio ga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Edis Kulenović (25) s Ilidže jučer oko 6.55 sati zapalio je svoje vozilo "mazda 323" (972-A-474) nakon što mu se ono poslije manje saobraćajne nezgode pokvarilo.

Kako novinar je novinar avaza nezvanično saznao, ovaj je25-godišnjak automobilom izletio s ceste na kružnom toku u Hrasnici, pri čemu je oštetio prednji dio vozila.


Kulenović je potom pred brojnim očevicima, koji su na obližnjoj stanici čekali autobus za Ilidžu, rekao da će zapaliti automobil, pa je otišao do obližnje benzinske pumpe i kupio bocu benzina. Potom je "mazdu" polio benzinom i zapalio je upaljačem. Vozilo je ubrzo bilo u plamenu.
Na mjesto ovog nesvakidašnjeg događaja pozvana je policija te vatrogasci, koji su ugasili požar. Međutim, i pored njihove intervencije, "mazda" je potpuno izgorjela, tako da je od nje ostala samo olupina.


- Ne znam zbog čega je zapalio svoje vozilo. Neko kaže da je vozač bio pijan ili se jednostavno naljutio jer poslije nezgode automobil više nije mogao upaliti. Sada kruže razne priče, a jedna od njih je da je navodno dovezao staru "mazdu" kako bi je na tom mjestu zapalio - kaže jedan od prolaznika kojeg smo zatekli kako posmatra uništeno vozilo.
U policiji nam je rečeno da je Kulenović bio priveden u stanicu radi davanja izjave, nakon čega je pušten na slobodu. Olupina je jučer čekala da bude uklonjena, a predstavljala je ružnu sliku na ulazu u naselje Hrasnica.
avaz
 
Administrator
pa je otišao do obližnje benzinske pumpe i kupio bocu benzina. Potom je "mazdu" polio benzinom i zapalio

pa ni benzina nije imao
 
trebao je malo bolju lokaciju naci,tipa VJECNA VATRA!Ne kontam sta je mislio da postigne,osim ako je bio pijan,onda ga i opravdavam...:-(
 
Putovanja.ba
Administrator
Debil, sad ce odgovarati za remecenje javnog reda i mira, mogo je bolje proci. Da se meni obratio i dao Mazdu kao poklon, usrecio bi i sebe i druge, sad ce jos i zatvora dobit.
 
Član
Vjerujes li da mi je to odmah palo na pamet,reko sto je zapali idiot ima ljudi (nas drug Fele) koji bi bili sretni i sa mazdicom :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top